reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy - polecamy

O Portierze i Bliźniakach też słyszałam, ale nie znam nikogo, kto by to miał, a w bibliotece nie mają. A nie są to książki, które koniecznie chciałabym mieć, więc ich nie kupię. Domicela, pożycz :-)

O tym, że pierwowzór Mirandy, wrednej szefowej, istnieje, słyszałam. Sama zresztą autorka była prawie rok jej asystentką. Zastanawiam się, ile z opisanych tam sytuacji naprawdę miało miejsce. I dlaczego te dziewczyny się na to godzą??
 
reklama
Oglądałam to, wg mnie bardzo nużący i mroczny bardziej z takich thrilerów polecam "Gotikę" z Halle Berry , Penelope Cruz.
Natomiast wczoraj oglądaliśmy film -komedię po części komediodramat , po prostu super- tytuł "Click" z Adamem Sandlerem,Kate Beckinsale i Christopherem Walken.Polecam bo ma morał ta historia i Marta to jest film na pewno dedykowany dla Twojego męża w szczególności.
BARDZO POLECAM ostatnio najlepsza komedia jaką widziałam....
 
a ja nie toleruje horrorow, nawet po samych zajawkach juz sie boje, po co mam sie stresowac...

poleccie mi jakas fajna ksiazke bo juz wszystko co mialam przeczytalam i nie wiem co teraz warto sobie kupic
 
reklama
Do góry