reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

książki, filmy - polecamy

atol

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dzieki goga, zastanawialm sie nad ta autorka i sobie zakupie w takim razie:-D

reklama

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
To ja też zakupię tę książkę. Czytałam złowrogą pętlę i podobała mi się.:tak::tak:

Goga

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
A z innej beczki: Robin Baker, Wojny plemników.
Co się dzieje, kiedy w organizmie kobiety znajdą się plemniki kilku mężczyzn? Który ma szansę? Co, jak i dlaczego. Wymyślone scenki z życia, potem tłumaczone przez naukowca, ale w przystępny i ciekawy sposób. nie przebrnęłam tylko przez zawiłe opisy ostatnich rozdziałów, gdzie scenki to m.in. zbiorowy gwałt kobiety przez żołnierzy w czasie wojny. Ale pierwsze fajne do poczytania po prostu z ciekawości.

atol

Rozwiązania
0
poprosze o kolejn afajna ksiazeczke, co polecaxcie?

atol

Rozwiązania
0
halooo czy ktos cos w gole tu czyta????????????????

Joanna73

uzależniona od BB
Miasto
gdzie diabeł mówi dobranoc
Rozwiązania
0
ja jestem molik książkowy i mimo ze mam trójke dzieciaków to musze czytac bo jest to moja pasja :tak: teraz już spią i mam czas Zaczęłam dziś Małe dzieci - Tom Perrotta - Onet.pl Czytelnia nawet ciekawa może dlatego że temat bliski nam matkom a ostatnio poprawiałam sobie humor Dom nad rozlewiskiem - PĘtlaCzasu.pl i teraz zamierzam upolowac kolejną częśc Powroty Nad Rozlewiskiem | Małgorzata Kalicińska → Księgarnia Gandalf i całkim ciekawa była Dzika lawenda - Belinda Alexandra .Nie moglam zmordowac :no: Wybierz wydanie książki - Książka - Wirtualna Polska ale to mi sie bardzo podobało Historyk - Książka - Wirtualna Polska dla lubiących romanse proponuję Zapach kwiatów kawy - Sztuka i jedzenie - Dookoła stołu / nawidelcu.pl i Pocałunek Liszta SUSANNE DUNLAP myślę ze na razie wystarczy za jakis czas podrzuce Wam następne tytuły a teraz polujcie na książki i czytajcie bo warto aaaaa tu jest link do fajnego bloga o książkach Czytam więc jestem - Onet.pl Blog

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
rany ja ostatnio nie mam głowy do czytania czegos poważnego, więc rąbię Chmielewską i się śmieję jak dzika :-) w między czasie Christie, a że teściowa zaopatrzyła mnie chyba w ponad 20 książek Chmielewskiej to mam co robić, można się miło zrelaksowac :-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
anka87a Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 53
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
sarka książki, filmy, seriale... Grudniowe mamy 2010 80
kaskada coś dla ducha! książki, filmy, muzyka... Dzieci urodzone w marcu 2007 18
eli88 Książki Filmy muzyka :) dzieci urodzone we wrześniu 2009 61
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
A Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 9
M Poszukuję książki Pozytywną Dyscyplina 0-3 Roczniaki i dwulatki 0
Weroniczusia Dzienniczek Żywienia Co Powinien Zawierać? Żywienie 1
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
tonacja Jaki poradnik ciążowy wybrać? :) Ciąża, poród, połóg 3
super_mysz17 Książki o ciąży, porodzie i macierzyństwie Ciąża, poród, połóg 3
kati83 Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-) Dzieci urodzone w lipcu 2015 91
P EDUKACJA - warsztaty, targi. Książki, czasopisma, strony www Dzieci urodzone w czerwcu 2014 11
yoshe Książki dla 3-latków czyli co czytacie dzieciom? Trzylatki 12
lucere książki warte polecenia Dzieci urodzone w grudniu 2013 64
M Książki, gry i zabawki - Zielonki koło Krakowa Ogłoszenia - Kraków 0
B Edukacja - warsztaty, targi, ciekawe strony internetowe, książki... Dzieci urodzone w październiku 2013 16
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
T konkurs - wiersze, a w zamian książki Ogłoszenia - Trójmiasto 0
T wiersze, a za nie książki - konkurs Ogłoszenia - Warszawa 0
T książki za wiersze - konkurs Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
T książki "dla" i "o" dzieciach Dzieci urodzone w marcu 2011 10
M książki, które polecacie Wychowanie 28
Zuz-Inka Spis treści do książki kucharskiej Dzieci urodzone w czerwcu 2008 12
dara Depresja - podrzućcie książki, poradniki Archiwum 2 - 3 latki 0
S Spis potraw z książki kucharskiej Mamy będące w domu 9
S książki Początek szkoły 5
hogata Książki, które warto przeczytać ... Dzieci urodzone w czerwcu 2005 44
makitoza Książki o dzieciach polecane przez rodziców Przedszkolaki 11
nikita33 Książki, e-booki, poradniki. Roczniaki i dwulatki 213
B Najlepsze filmy dla Przedszkolakow Przedszkolaki 1
Arteofbeauty youtube i filmy o porodach... Dzieci urodzone w grudniu 2013 8
Aestima Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 3338
Qlfon Filmy godne polecenia. Dzieci urodzone w kwietniu 2011 6
kamila1983 Filmy które warto obejrzeć :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 33
Izabelka Filmy godne polecenia Dzieci urodzone w lipcu 2008 70
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
marcysia_mati NOWY SĄCZ - POLECAMY Poleć szpital, lekarza, położną 0
Ewna Polecamy w sieci .. Dzieci urodzone w styczniu 2017 2
Justyna.85 Polecamy w sieci Dzieci urodzone w marcu 2017 19
justjestem Polecamy w sieci Dzieci urodzone w październiku 2016 6
Doggi Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy Dzieci urodzone w styczniu 2015 278
pscółka i spółka Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy Dzieci urodzone w październiku 2014 194
P Produkty używane przez nasze maluchy.. Czyli to co polecamy lub odradzamy Dzieci urodzone w styczniu 2013 21
Phelania Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:) Dzieci urodzone w kwietniu 2013 714
Vivienne Opinie, czyli: z tego korzystamy - to polecamy, to odradzamy Dzieci urodzone w grudniu 2012 71
Mła Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam Dzieci urodzone w grudniu 2011 182
MaMicurina WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy Dzieci urodzone w marcu 2012 527
Nulini Polecamy - odradzamy akcesoria dla Naszych Maleństw Dzieci urodzone w styczniu 2011 31