reklama

książki, filmy - polecamy

atol

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dzieki goga, zastanawialm sie nad ta autorka i sobie zakupie w takim razie:-D

reklama

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
To ja też zakupię tę książkę. Czytałam złowrogą pętlę i podobała mi się.:tak::tak:

Goga

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
A z innej beczki: Robin Baker, Wojny plemników.
Co się dzieje, kiedy w organizmie kobiety znajdą się plemniki kilku mężczyzn? Który ma szansę? Co, jak i dlaczego. Wymyślone scenki z życia, potem tłumaczone przez naukowca, ale w przystępny i ciekawy sposób. nie przebrnęłam tylko przez zawiłe opisy ostatnich rozdziałów, gdzie scenki to m.in. zbiorowy gwałt kobiety przez żołnierzy w czasie wojny. Ale pierwsze fajne do poczytania po prostu z ciekawości.

atol

Rozwiązania
0
poprosze o kolejn afajna ksiazeczke, co polecaxcie?

atol

Rozwiązania
0
halooo czy ktos cos w gole tu czyta????????????????

Joanna73

uzależniona od BB
Miasto
gdzie diabeł mówi dobranoc
Rozwiązania
0
ja jestem molik książkowy i mimo ze mam trójke dzieciaków to musze czytac bo jest to moja pasja :tak: teraz już spią i mam czas Zaczęłam dziś Małe dzieci - Tom Perrotta - Onet.pl Czytelnia nawet ciekawa może dlatego że temat bliski nam matkom a ostatnio poprawiałam sobie humor Dom nad rozlewiskiem - PĘtlaCzasu.pl i teraz zamierzam upolowac kolejną częśc Powroty Nad Rozlewiskiem | Małgorzata Kalicińska → Księgarnia Gandalf i całkim ciekawa była Dzika lawenda - Belinda Alexandra .Nie moglam zmordowac :no: Wybierz wydanie książki - Książka - Wirtualna Polska ale to mi sie bardzo podobało Historyk - Książka - Wirtualna Polska dla lubiących romanse proponuję Zapach kwiatów kawy - Sztuka i jedzenie - Dookoła stołu / nawidelcu.pl i Pocałunek Liszta SUSANNE DUNLAP myślę ze na razie wystarczy za jakis czas podrzuce Wam następne tytuły a teraz polujcie na książki i czytajcie bo warto aaaaa tu jest link do fajnego bloga o książkach Czytam więc jestem - Onet.pl Blog

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
rany ja ostatnio nie mam głowy do czytania czegos poważnego, więc rąbię Chmielewską i się śmieję jak dzika :-) w między czasie Christie, a że teściowa zaopatrzyła mnie chyba w ponad 20 książek Chmielewskiej to mam co robić, można się miło zrelaksowac :-D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019