reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy - polecamy

Oooo Cooka to ja lubię ale jeszcze nie zakupiłam tego najnowszego Markera. I jak? tylko nie opowiadaj fabuły ;-);-)

I co Joanna? Przeczytałaś??
Mi się książka podobała ( jak pisałam lubię taki gatunek).

Przeczytałam co prawda tego autora trzy książki ( Toksyna , Zabójcza kuracja i Marker) i mam wrażenie, ze jego książki są "na jedno kopyto" przynajmniej te dwie: Zabójcza kuracja i Marker. Strasznie do siebie podobne...
Ale muszę się skusić na więcej jego powiastek to może zmienię zdanie.

Po Toksynie to baaaaaaaaardzo długo omijałam budy z hamburgerami :-) , ale już mi przeszło...
 
reklama
Ja też czytałam książki Cooka ale dawno i nie pamiętam tytułów i też miałam wrażenie ,ze są na jedno kopyto. ....Ale wciągają.
 
I co Joanna? Przeczytałaś??
Mi się książka podobała ( jak pisałam lubię taki gatunek).

Przeczytałam co prawda tego autora trzy książki ( Toksyna , Zabójcza kuracja i Marker) i mam wrażenie, ze jego książki są "na jedno kopyto" przynajmniej te dwie: Zabójcza kuracja i Marker. Strasznie do siebie podobne...
Ale muszę się skusić na więcej jego powiastek to może zmienię zdanie.

Po Toksynie to baaaaaaaaardzo długo omijałam budy z hamburgerami :-) , ale już mi przeszło...
Słowiczku jeszcze nie zakupiłam :zawstydzona/y::-(. muszę męża zaciągnąć przypadkiem do empiku ;-). Fakt, ze są podobne do siebie ale właściwie to ciąg "przygód" Stapletona (z wyjątkiem kilku tytułów) więc mogą budzić takie odczucia. Ale wciagają... A przeczytałam książek Cooka sporo i dużo ich mam też w swojej biblioteczce.
 
a ja sobie zakupilam dwie ksiazki H. Menkella i zobaczymy, uwielbiam sensacyjne i kryminaly
 
Polecam film: "Kiedy dzwoni nieznajomy" gatunek thriller.Nie jest to najnowszy film premierę miał 31 marca tego roku i jest to remake , już był taki film w 1979r. Nie jest to wybitne dzieło ale nie mogłam się od niego oderwać i trzyma w napięciu i co najważniejsze nie ma rozlewu krwi.
 
Polecam film:Infiltracja Martina Scorsese. Rewelacyjny Jack Nicholson jego teksty są niemożliwe (cocksuck na policjantów), oprócz niego grają Leo Di Caprio i Matt Damon.Gatunek dramat, thriller, sensacja wszystko w jednym, tzw zabawa w policjantów i gangsterów.Super kino.
 
reklama
Aleksandra Marinina, Ukradziony sen.
Kryminał, w którym czytelnik wie więcej niż ktokolwiek inny w książce. I ciekawie pokazana rosyjska rzeczywistość. Czytałam też Grę na cudzym boisku i Złowrogą pętlę tej samej autorki. Dobre czytadło na popołudnie i wieczór.
 
Do góry