reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy - polecamy

reklama
A z innej beczki: Robin Baker, Wojny plemników.
Co się dzieje, kiedy w organizmie kobiety znajdą się plemniki kilku mężczyzn? Który ma szansę? Co, jak i dlaczego. Wymyślone scenki z życia, potem tłumaczone przez naukowca, ale w przystępny i ciekawy sposób. nie przebrnęłam tylko przez zawiłe opisy ostatnich rozdziałów, gdzie scenki to m.in. zbiorowy gwałt kobiety przez żołnierzy w czasie wojny. Ale pierwsze fajne do poczytania po prostu z ciekawości.
 
ja jestem molik książkowy i mimo ze mam trójke dzieciaków to musze czytac bo jest to moja pasja :tak: teraz już spią i mam czas Zaczęłam dziś Małe dzieci - Tom Perrotta - Onet.pl Czytelnia nawet ciekawa może dlatego że temat bliski nam matkom a ostatnio poprawiałam sobie humor Dom nad rozlewiskiem - PĘtlaCzasu.pl i teraz zamierzam upolowac kolejną częśc Powroty Nad Rozlewiskiem | Małgorzata Kalicińska → Księgarnia Gandalf i całkim ciekawa była Dzika lawenda - Belinda Alexandra .Nie moglam zmordowac :no: Wybierz wydanie książki - Książka - Wirtualna Polska ale to mi sie bardzo podobało Historyk - Książka - Wirtualna Polska dla lubiących romanse proponuję Zapach kwiatów kawy - Sztuka i jedzenie - Dookoła stołu / nawidelcu.pl i Pocałunek Liszta SUSANNE DUNLAP myślę ze na razie wystarczy za jakis czas podrzuce Wam następne tytuły a teraz polujcie na książki i czytajcie bo warto aaaaa tu jest link do fajnego bloga o książkach Czytam więc jestem - Onet.pl Blog
 

Załączniki

  • 051408083341.jpg
    051408083341.jpg
    64,3 KB · Wyświetleń: 128
Ostatnia edycja:
reklama
rany ja ostatnio nie mam głowy do czytania czegos poważnego, więc rąbię Chmielewską i się śmieję jak dzika :-) w między czasie Christie, a że teściowa zaopatrzyła mnie chyba w ponad 20 książek Chmielewskiej to mam co robić, można się miło zrelaksowac :-D
 
Do góry