reklama

książki, filmy, seriale...

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez sarka, 14 Czerwiec 2010.

1. sarka

sarka trójkowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No więc zakladam wateczek, który jak myślę bedzie hulał pełna parą, dzięki niemu nic nam nie uleci w niepamięc, zawsze bedzie można zajrzeć w razie potrzeby i odszukac co nam potrzebne:tak:
    Także do dzieła, polecajcie, polecajcie i jeszcze raz polecajcie:-)

2. Salomii

Salomii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to ja pierwsza bo jak widze nikt sie nie kwapi narazie :)
    zaczne od filmow z "lamusa;)"i nie tylko

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! film na ktory poszlam przypadkiem a ktory swoja fabula sprawil ze ciagle do niego wracam:)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! przepiekny, zabawny i wzruszajacy, tez bylam na nim przypadkiem i gdy wychodzilam z kina nie moglam przestac plakac tak mnie poruszyl, cudowna niebanalna historia:)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! ogladalam nawet wczoraj na HBO po raz nie wiem ktory:) film jest zabawny i strasznie kochany:) sprawia ze usmiech z buzi dluuugo nie znika, swietna muzyka,w moim przypadku dodatkowy sentyment;) - Ashton Kutcher wyglada kropka w kropke jak moja pierwsza milosc a w tym filmie az za podobnie co sprawialo ze cudne wspomnienia wracaly... eehhhhh

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! fantastyczna historia o marzeniach:) wzruszajaca opowiesc o samotnosci w dobrobycie i o tym ze w kazdym momencie zycia mozemy sie zmienic i spotkac kogos kto stanie sie nam bliski

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! komedia romantyczna na poprawe nastroju:) heheh najlepsze jest to ze w zyciu kobiety tez robia takie rzeczy;)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! baaaardzo dobry, trzymajacy w napieciu przez caly czas sprawia ze czlowiek sie zastanawia co by zrobil gdyby...tez ogladalam chyba z 3 razy, prawda jest taka ze jak mam obejrzec jakas chale w Tv to wole cos dobrego co juz widzialam.

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! kolejna bardzo dobra sensacja, wpadlam na ten film na seans24 i naprawde polecam, nie przypomina amerykanskich produkcji o gangsterach, jest prawdziwy a glowni aktorzy tak sie wczuli ze chwilami az mi sie "noz w kieszeni otwieral"

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! nie wiem jak okreslic ten film.. jest opisany jako thiller, przerazajacy, drastyczny i szokujacy na dodatek na faktach.. z bezsilnosci sie poplakalam poprostu, uwazam ze jest bardzo dobry ale ostrzegam ze trzeba sie nastawic na okrucienstwo

3. reklama
  4. Szwarou

Szwarou TATUŚ:Maj '08 Styczeń '11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Widze coraz wiecej chetnych na nadanie imienia Mikolaj swojemu synowi - polecam zatem zapoznac sie z seria ksiazek o przygodach Mikolajka Rene Goscinnego z obrazkami Sempe'go ;) ku przestrodze ;)

Wiekszosc pewnie zna a kto nie niech sie koniecznie zapozna - lekkie i nieraz mocno mnie rozwalilo jakie dzieci potrafia byc :]

polecam rowniez koncert S&M - Symfonia i Metallica :) ponoc dzieci lepiej reaguja na muzyke klasyczna a tej jest tutaj odrobinke ;] zreszta Zuza sluchala i nie jest jakas mega postrzelona :D

Ostatnia edycja: 14 Czerwiec 2010
  5. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli idzie o filmy - polecam Almodovara. Docenia widza i nie podaje mu miałkiej, przewidywalnej fabuły z obowiązkowym happy-endem. W zasadzie polecam każdy, a już zdecydowanie Volver i Kwiat mego sekretu. Zawsze wprowadzają mnie w dobry nastrój:-)

Co do seriali to najlepszym wg mnie jest "Gilmore Girls", w Polsce - nie wiedziec czemu - tłumaczony jako "Kochane kłopoty".
    Jest to opowieśc o dwóch przyjaciółkach: matce i córce, (różnica wieku -16 lat).
    Opowieść pełna ciepła, małomiasteczkowego klimatu oraz inteligentnych i dowcipnych dialogów. Można obejrzec w tvn7, wciąż to powtarzają.

6. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Och ja ostatnio czytam Musierowicz, żeby sie rozerwać po przygodach z wampirami;-) Ja uwielbiam czytać.
    Ostatnio mój ukochany film to "Dziennik Bridget Jones". Uwielbiam ją, jest taka prawdziwa.
    A w niedziele miałam seans "Sierociniec" plus "Dracula" z 1992. CUDO!!!
    W ogóle to oglądam co popadnie i co mi sie pod ręke nawinie hahahaa.
    A z seriali to kocham CSI, Housa, bardzo lubie Potyczki Amy, ale teraz oglądam "Mental, zagadki umysłu". Ale chyba jedyny serial, który ogladałam od deski do deski to CSI Miami...Reszta to zaczynam a potem sie okazuje, że mam tysiące spraw w tym czasie.

7. Elena

Elena Grudniówka 2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja również lubię filmy Pedro Almodovara. Każdy jego film opowiada niepowtarzalną historię. Każdy film jest inny.

8. sarka

sarka trójkowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem fanka seroalu "Gotowe na wszystko" zarabisty serial dla każdego, rewelacyjnie nakrecony:-D i do niedawna uwielbiałam "Lost" (uuuwielbiam Joscha Hollowaya:-pmniam)ale juz sie skończył:-(
    Co do filmów to tu totalne zróznicowanie, w zalezności od tego na co mam ochotę. No teraz na pewno nie oglądam horrorów bo nie chce się denerwować:-D
    Na dziś mam w planie obejrzeć "Mr Killers" - nowy z Aschtonem Kutherem:-p

9. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja teraz czytam "Dziewczyna w Mieście Aniołów". Zapowiada się świetnie. A ogólw jakby co to dajcie znać bo ja mam mnóóóóóóóóóóóóstwo ebooków chetnie się podziele.

10. reklama
  11. ewwe

ewwe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ooo ja też "gotowe na wszystko" i jeszcze kiedyś "sex w wielkim mieście" :)

swoją drogą może to głupie, ale jako że skupić mi się w tej ciąży ciężko, to oglądam czasem "świat według Bundych" , nic skomplikowanego a można się czasem nieźle ubawić :)

12. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ostatnio M przyniósł mi film do płakania jak stwierdził(pół jego jednostki wojskowej ponoć płakało!:eek:). Film disneya, faktycznie dużo motywów do płaczu. Tylko, że ja raczej nie ryczę na filmach. Za to mojemu M zaszkliły się oczy, a synek popłakał się tragicznie!!!! To film na faktach o pieskach na Antarktydzie. Tytuł "Przygoda na Antarktydzie".

Z seriali kocham "kości" i ten serial kryminalny z tym rudym w roli głównej, na polsacie leci.

Poleć forum