reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy, seriale...

reklama
Stara baba ze mnie a jak go widze to mi kolana mięknną. Tylko ciiii bo M mi zabroni oglądać hahahahahahaaa
 
Ja uwielbiam Amerykańskie seriale, które zaczęłam oglądać na studiach i dalej kontynuuje;-)
1. Chirurdzy - Grey's Anatomy
2. Dr House
3. Gotowe na wszystko
4. Bones
5. The Big Bang Theory (z mężem uwielbiamy ten serial :tak:opowiada o losach genialnych fizyków )
6. Kiedys oglądałam Lost ale jak zaczęli przenosić się w czasie itp. to zrobiła się dla mnie bajeczka i przestał mnie interesować ten serial.
Najlepsza strona do ściągania seriali amerykańskich: www.blogy.com.ar

Książki to moja druga miłość. uwielbiam czytać książki Stephena Kinga i Mastertona. Ponadto książki z romansem w tle, ale nie Harlequiny (chociaż zdążyło mi się przeczytać kilka pozycji) ale są zbyt infantylne).

Z filmów dominują komedie (ze względu na gust męża) ale nie oprę się dobrym thrillerom i horrorom. z dobrych komedii, które niedawno oglądaliśmy polecam "Kac Vegas" o wieczorze kawalerskim (motyw często uzywany w filmach ale ta komedia została nakręcona w bardzo ciekawy i śmieszny sposób) Opis: Kac Vegas / Hangover, The (2009) - Filmweb
 
Wiolcia oglądałam kac Vegas, tez polecam;)
Ja teraz zaczęłam czytać "Męzczyżni, którzy nienawidza kobiet" Stienga Larssona, to jest I tom, jest jeszcze II o tytule "Dziewczyna, która igrała z ogniem"
 
Wiolcia oglądałam kac Vegas, tez polecam;)
Ja teraz zaczęłam czytać "Męzczyżni, którzy nienawidza kobiet" Stienga Larssona, to jest I tom, jest jeszcze II o tytule "Dziewczyna, która igrała z ogniem"

...i III "Zamek z piasku, który runął".

Polecam wszystkie.
 
Ja polecam serial kryminalny Bez śladu. Prowadzący rozwiązują sprawy tajemniczych zniknięć czy zbrodni. Często zajmują się sprawami sprzed kilkudziesięciu lat.
Bardzo ciekawy i realistyczny serial.
 
Ja z seriali to uwielbial "Przyjaciół"
znam na pamiec ;) swietny zawsze po tylu latach :) obejzalem wszystkie odcinki :)
 
reklama
Do góry