reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy, seriale...

reklama
zamiast w zachciewajkach to będę wrzucać linki do prześladujących mnie piosenek tutaj, hehe
[video=youtube;pOpdzS0CY8M]http://www.youtube.com/watch?v=pOpdzS0CY8M[/video] - pamiętacie to jeszcze, hehe Masakra, co mnie nachodzi w ciąży...

a to jest do śmiechu zarąbiste, uwielbiam to!! [video=youtube;MV3JOUfrgdk]http://www.youtube.com/watch?v=MV3JOUfrgdk[/video] mi wystarczy "aaaaa..." i już się śmieję!!
 
ja z książek to najbardziej lubię kryminały - jak zaszłam w ciąże to przeczytałam wszystkie książki Aleksandry Marininy. mi osobiście się bardzo podobały.
w filmach to niestety nie jestem chyba na czasie hehew kinie ostatnio to byłam na awatarze a w domu nie chce mi się siedzieć i oglądać. ja nawet nie pamietam kiedy tv oglądałam. czasami włączę na wiadomości i pogodę i to wszystko. ale pewnie jak zalecę to irlandii to z nudów jak mój A będzie w pracy to coś tam pooglądam.
 
ja z książek to najbardziej lubię kryminały

Polecam Jeffreya Archera - odkryłam go niedawno przez przypadek. Może to nie klasyczny kryminał, raczej taka sensacja-thriller, ale czyta się niesamowicie. Mąż się ze mnie śmiał, że mnie taka książka wciągnęła, a potem sam ją połknął w dwa dni ;)
 
kac Vegas oglądałam już jakiś czas temu i też polecam. Zakręcona komedia:)

Też polecam Kac vegas :-)

Ja oglądam CSI:Miami,Las Vegas,Nowy York , Sex w wielkim mieście (serial i film) Na wspólnej,Bez skazy(ale nie ma już),Bez śladu,Dowody zbrodni,Uwaga faceci,czasami Szpilkki na Giewoncie (jak trafię),Hotel52 i kiedys tam Oficer,Oficerowie,Fala zbrodni... nie pamiętam więcej heh
Z książek to spodobało mi się Czerwony smok Thomasa Harrisa i My,dzieci z dworca zoo POLECAM :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to ja powiem czego nie oglądać, nie oglądajcie w ciąży filmu Siedem dusz, film jest rewelacyjny, ale strasznie smutny, i ja go obejrzałam z m-c temu i wyłam jak bóbr, ja nawet nie jestem w stanie rozmawiać o tym filmie, więc do obejrzenia po porodzie,
film o dobrych ludziach, poczuciu winy i potrzebie jej odkupienia... w roli głównej niesamowity Will Smith, to chyba jego najlepsza kreacja

a poza tym lubię filmy z Di Carpio, poza Titaniciem, bo ten film przypiął mu złą łatkę, a on jest świetnym aktorem, chyba najlepszym swojego pokolenia: polecam: Co gryzie Gilberta Grap'a, Infiltracja, Uciec z Nowego Jorku, Niebiańska plaża,
Mam w planach zobaczyć Inception w kinie,

a ostatnio to oglądam głównie jakieś pierdoły, czuję się w ciąży jaką "cofnięta" i ciężko mi przychodzi oglądanie trudnych filmów i czytanie książek, uwielbiam Jane Austen, a w ciąży nudzi mnie śmiertelnie,
 
A ja polecam z książek "Hrabiego Monte Christo" :) Oglądałam film ze trzy razy, ale książka jest o niebo lepsza!
Czytam ją sobie teraz na zmianę z "Przeciwżyciem" Philipa Rotha, ale ta druga książka dość trudna, więc jeśli ktoś się nastawia na lekkie rzeczy w ciąży, to lepiej nie sięgać...
W międzyczasie czytam też o lobbingu dla Ukrainy w Europie międzywojennej, ale to już jest praca, a nie przyjemność ;)

Dziś się może wybiorę na "Wenecję" do kina, bo podobno niezła. Ale to zależy, jak długo mi zejdzie u lekarza...
 
hej:-)coś wątek zamarł:-D
ja uwielbiam czytać, ale teraz jakoś zapał mój się zmniejszył... może dlatego, że podczas czytania wiecznie coś podgryzam, a muszę zapanować nad wagą:baffled: teraz czytam 'kochanice króla', wielka bukwa, o królu Henryku 8, jest również film o tym samym tytule, jednak książka nieco się różni.
Co do seriali to lubię niezmiernie: Moja rodzinka, Absolutnie fantastyczne ,no i mój naj - Pastor na obcasach - niestety rzadko można się na niego natknąć, nawet na allegro jest tylko wersja angielska:-(
taki specyficzny humor, nie każdemu podejdzie:-)
ach, no i CSI, najbardziej Las Vegas,a ten rudy z Miami mi się nie podoba:sorry:
 
reklama
ja tez uwielbiam czytac :) niby teraz mam czas na L4, ale do czytania to mam nastroj dopiero wieczorem jak juz jest cicho w domu. teraz czytam "Hakawati" - cegła 700 stron, ale bardzo dobrze sie czyta. dzieje sie w kulturze arabskiej. potem mam w planach" jedz, modl sie i kochaj". moja mama czytala i mowi, ze swietna, a film podobno typowa komercja amerykanska ...

no i ogladam nowy sezon "chirurgow" - juz byly dwa odcinki, premiera zawsze w czwartki, wiec w piatek od rana ogladam on-line :DDDD
 
Do góry