reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy, seriale...

A ja polece serial :-) a nawet dwa :]
The Mentalist [ogladam juz trzeci sezon, na tvn leci pozna pora dopiero pierwszy]
Lie to me - Po polsku to chyba Magia kłamstwa. :] na razie po Housie to moj numer jeden. :-)

W ciąży na czytanie weny nie mam. Zaczęty Intruz Stephenie Meyer.
I dziś zaczęłam czytać Język Niemowląt. :-D
 
reklama
A ja polece serial :-) a nawet dwa :]
The Mentalist [ogladam juz trzeci sezon, na tvn leci pozna pora dopiero pierwszy]
Lie to me - Po polsku to chyba Magia kłamstwa. :] na razie po Housie to moj numer jeden. :-)

W ciąży na czytanie weny nie mam. Zaczęty Intruz Stephenie Meyer.
I dziś zaczęłam czytać Język Niemowląt. :-D

The Mentalist jakos do mnie nie przemawia... a to "Lie to me" to jaki rodzaj serialu?
 
ja również mogę polecić 'lie to me', świetny jest, taki 'inny house' :p

serial opowiada o specjaliście w dziedzinie wykrywania kłamstw...facet z twarzy odczytuje czy ktoś kłamie, i tak zarabia na życie :) a do tego wszystkiego jest prawie tak aspołeczny jak House :p i również na świetne poczucie humoru :)
 
No proszę, ledwo co pisałam, że jeden z moich ulubionych seriali to "pastor na obcasach" ale niestety, bardzo trudno go znakleźć - a tu powtóreczki na BBC Enterntainment lecą:-) ale radocha:-)

Jeszcze jeśli chodzi o książki to szczerze polecam wszystkie Marty Madery! Ślimaki w ogródku i Przyjaciele - rewelacja:tak: ciepłe, pełne humoru, mądre i napisane tak, że aż żałujesz, jak zbliżasz się do końca. No i są tematy ciąży, niemowlaków, wychowania dzieci;-)
 
Właśnie sobie obejrzałam na youtubie parę filmików ze słynną panią położną z reklamy :) Polecam - strasznie sympatyczna kobieta. Uśmiałam się z pani, która na filmie szła rodzić. Wiem, że to nic śmiesznego, jak się ma skurcze, ale ona jakoś fajnie do tego podchodziła - wchodzi po schodach, zatrzymuje się na moment, idzie dalej :) Optymizmem mnie to natchnęło :)

A tu link do pierwszej części filmu: YouTube - Położna Jeannette Kalyta cz 1
 
A ja zapomniałam co to TV he he. Ale ostatnio oglądałam "Magic men", swietny film, "Księcia persji" zaczarował mnie i taki film "Parnassus" Filmweb.pl - łeb pełen filmów! Film bardzo oryginalny ale wciagajacy, dla mnie atut nr.1 Johnny Deep. Teraz leci u mnie comedy central na zmiane z tvn i bajkami. A z książek czytam BiblioNETka » Panieński grób {Deaver Jeffery} - książka, księgarnia Panieński Grób a potem czeka na mnie tego samego pisarza Tańczący Trumniarz. Zakupione po 8 zł w anykwariacie ha ha!!!
 
reklama
Co do kina - jeśli macie tylko taką możliwość (tzn. jeśli jeszcze u Was grają), to idźcie koniecznie na "Wenecję" Kolskiego. Rewelacja. Choć smutny film.

Książek nie mam jakich ostatnio polecić, bo czytam tylko nowości do recenzowania, mało beletrystyczne ;) Mąż przebrnął niedawno przez BiblioNETka » Vademecum ojca {Korwin-Mikke Janusz} - książka, księgarnia - tylko dla mężczyzn, więc ja nie czytałam, ale podobno całkiem fajna rzecz. Mikke jaki jest, taki jest, ale parę mądrych rzeczy udało mu się tam wypisać :)
 
Do góry