reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy, seriale...

ja co do seiali to 7 sezon House ogladam. Lie to me nawet nie wiedzialam ze taki serial jest-trzeba zobaczyc. Ja to zwykle kryminalne w tv ogladam i czasem cos na discovery itp kanał
A z ksiązek to jestem ostatnio zachwycona Cobenem-jaką ksiązke nie wziąć kazda wciąga....
 
reklama
A mysmy wczoraj ogladali nowy film 'Dobra wróżka' Filmweb.pl - łeb pełen filmów!, familijna, lekka komedia, swietnie się oglada, film z przesłaniem i świetnie rozlużnia.W stylu "Pacyfikatora". Dawno sie tak nie usmiałam i nie wzruszyłam jednocześnie. Ciekawi mnie nowa wersja Ślubów Panieńskich ze względu na Więckiewicza i Szyca. Doczekac sie nie moge jak ją obejrze. A dziś w planach prasowanie...Może obejrze sobie Czekolade, albo którąś z ekranizacji Austen...albo zobacze co tam ma mój mąż..."Świt" mam w planach,a le to raczej nie na prasowanie he he he he.
 
Mąż przebrnął niedawno przez BiblioNETka » Vademecum ojca {Korwin-Mikke Janusz} - książka, księgarnia - tylko dla mężczyzn, więc ja nie czytałam, ale podobno całkiem fajna rzecz. Mikke jaki jest, taki jest, ale parę mądrych rzeczy udało mu się tam wypisać :)
Mikke to bardzo inteligentny facet, niestety nie do każdego trafiają jego antysocjalistyczne poglądy ( a szkoda, może lepiej by nam się żyło).
Mój mąż ma chyba wszystkie jego książki, a Vademecum Ojca przeczytał dawno temu - zanim byłam w ciąży - chciał się przygotować;-) Ja nie czytałam - wszak to tylko dla mężczyzn;-) polecam za to inne - np "Podatki, czyli rzecz o grabieży", czy "Kto tu dymi".

Jeśli chodzi o nowości kinowe to jestem strasznie zacofana - nie mam pojęcia co teraz leci i na co warto iść. Muszę się jednak wybrać na pożegnalny seans, czeka mnie wszak dość długa przerwa...
 
Jeśli chodzi o nowości kinowe to jestem strasznie zacofana - nie mam pojęcia co teraz leci i na co warto iść. Muszę się jednak wybrać na pożegnalny seans, czeka mnie wszak dość długa przerwa...

Ja mam zamiar na wiosnę chodzić do Multikina. Przed południem są seanse dla mam z dziećmi - światło lekko się świeci po bokach, na sali są przewijaki, nikt się głupio nie patrzy, jak się karmi w trakcie seansu. Może to być ciekawa opcja :)
 
Jeśli ktoś potrzebuje sie wyryczeć za wszystkie czasy to polecam film z R.Gere "Mój przyjaciel Hachiiko", myślałam że się udusze z płaczu....strasznie wzruszający!
 
Właśnie przeczytałam "Dlaczego mężczyźni kochają zolzy", raz, ze nieźle sie usmiałam (ile tam prawdy) a dwa wyciagnełam wiele z tej książki, polecam kazdej babeczce:)
 
skoro padło zdanie na głównym że ten wątek ma wymrzeć, to zdecydowanie mam chęć w nim napisać :-p
filmy nadrobić które bym chciała obejrzeć nie mam szans - jeśli leci w tv to najczęściej w tym czasie kiedy karmię usypiam albo śpię, albo ostatecznie Ania ogląda bajeczki Myszki Miki... ale za to książki jeszcze zdążę trochę poczytywać, tak od początku roku zapisywałam ile przeczytałam i wychodzi na dzień dzisiejszy bilans 10 książek

Ja mam zamiar na wiosnę chodzić do Multikina. Przed południem są seanse dla mam z dziećmi - światło lekko się świeci po bokach, na sali są przewijaki, nikt się głupio nie patrzy, jak się karmi w trakcie seansu. Może to być ciekawa opcja :)
byłaś chociaż raz już w tym kinie?
 
reklama
Do góry