reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, które warto przeczytać ...

eaSy .... tak ja tez z przyjemnoscia czytałam Autobiografię...a zapalniczke rowniez mecze...hehehe...ciekawi mnie kto go kromnął oj ciekawi...ale na koniec nie zajrze...:rofl2:....i jeszcze pamietam "Wszystko czerwone"...te pierwsza przeczytałam i chyba mam sentyment zwłaszcza do duńskiego policjanta/detektywa (nie pamietam juz), który prowadził tam sprawe zabójstwa i mówił łamaną staropolską polszczyzną...:rofl2: musze to przeczytac znowu
 
reklama
heja...no ksiazka juz skonczona ... ponad tydzien temu ... nietety zakonczenia nigdy nie były mocna stroną Chmielewskiej ale i tak ją kocham

a tak z innej bajki...polecam wam "Zwierciadło"... miesiecznik ... czytam od deski do deski ... odnajduje tam siebie i sredecznie polecam !!!!


PS ... chyba watek stworzyłam sama dla siebie :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
hogata, nie uwierzysz, ale ja dopiero wczoraj skończyłam "Zapalniczkę" :rofl2:
Na swoje usprawiedliwienie mam to, że po drodze byłam na wakacjach i kupiliśmy z mężem jedną książkę do wspołnego czytania, więc Chmielewskiej nie brałam.
Teraz będę kończyć tą wakacyjną czyli "Widma w mieście Breslau".

No i wczoraj zapisałam się do Klubu Świat Książki.
Na początek zamówiłam Pilcha "Moje pierwsze samobójstwo" i Kapuścińskiego.
 
a tak z innej bajki...polecam wam "Zwierciadło"... miesiecznik ... czytam od deski do deski ... odnajduje tam siebie i sredecznie polecam !!!!

ja też :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
trochę wsz podczytuję :zawstydzona/y: i od siebie polecam "Klub Dantego" Matthew Pearla i "Życie na trzy psy" Abigail Thomas
widzę, ze czytacie P. Coelho - czy któraś z was dotarła juz do najnowszej ksiażki "Życie"? jestem ciekawa, czy warto kupować/szukać w bibliotece ;-)
 
widzę, ze czytacie P. Coelho - czy któraś z was dotarła juz do najnowszej ksiażki "Życie"? jestem ciekawa, czy warto kupować/szukać w bibliotece ;-)
Jest nowa książka :baffled: rety, gdzieś mi to umknęło. Nie słyszałam. Ostatnio czytałam "Czarownica z Portobello". Muszę wdepnąć do księgarni. Jak będzie to z całą pewnością zakupię, przeczytam i zdam relację.

Pozdrawiam.
 
Sawa ta ksiazka jest w Swiecie ksiazki jesli jestes klubwiczem a jesli nie to napewno bedzie w ksiegarnii klubu
 
Milka muszę do księgarni się wybrać, bo nie jestem klubowiczem Świata Książki :no: ja to tak lubię iść pooglądać, powdychać księgarniany zapach ;-):tak::-D a nie tam książka do domu ;-)jakaś staroświecka jestem :tak::tak::tak:
 
Milka muszę do księgarni się wybrać, bo nie jestem klubowiczem Świata Książki :no: ja to tak lubię iść pooglądać, powdychać księgarniany zapach ;-):tak::-D a nie tam książka do domu ;-)jakaś staroświecka jestem :tak::tak::tak:

hihiihii ja też :tak:
ale zrobiłam juz wywiad i okzauje sie, ze to "Życie" to wybór cytatów z wszystkich powieści P.Coelho. Czyli - super na prezent i dla wielkiego miłosnika jego twórczości :-)
 
reklama
sewa, w Poznaniu np. jest też księgarnia Świata Książki, więc zapach też mogę powdychać ;) Ale fakt że mają bardzo słabo rozbudowaną sieć :baffled:

U mnie na tapecie "Pociąg do życia wiecznego" Pilcha - zbiór jego felietonów.
 
Do góry