reklama

Księga gratulacyjna dla styczniowych mamuś!!! :)

Temat na forum 'Archiwum styczeń 2014' rozpoczęty przez vinga89, 28 Listopad 2013.

1. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

Tu możemy pogratulować naszym rozpakowanym mamusiom :tak:

2. inomama

inomama Fanka BB :)

to ja kopiuję co napisałam już:)

Fifeczko - OGROMNE GRATULACJE pierwsza rozpakowana styczniówko! przecierasz nam szlaki, oby każda tak szybko i sprawnie rodziła! Ja pragnę zdjęcie Adrianka!!!!!!!!!!!!!! żądam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ucałuj Go we wszystko! jezuniu, ale się jaram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. reklama
  4. Pustiszi

Pustiszi Gość

Fifka - Gratulacje dla pierwszej styczniowej mamusi!! Dużo zdrówka dla Was i ADRIANKU WITAMY !!!! :-) moc buziaków całusów przytulasków od cioci!!!!!

5. sylka11

sylka11 Fanka BB :)

Ok super vinga, to ja jeszcze raz

Fifka dzielna byłas cała ciaze, wiele z Toba przeszlysmy a teraz juz cieszysz sie ze swojego maluszka, dochodz nam szybko do siebie i wracajcie zdrowi do domku. Adrianku buziaczki dla Ciebie :happy::happy::happy::happy:

6. anbas

anbas Mamusia Kubusia

Kochana Fifeczko - ogromniaste gratulacje!!!!!! Super ze wszystko poszlo szybko I bez komplikacji!!! No I najwazniejsze ze Adrianek jest zdrowiutenki :) Tak bardzo sie ciesze!!!! To teraz odpoczywajcie I wracajcie szybciutko do domku!!!!
    Adrianku witaj malenki!!!!!! Buziaczki dla Was!!! :-):-):-)

7. elama

elama Fanka BB :)

Fifka- ogromne gratulacje!!!!

8. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

Fifka gratulacje kochana !!! jestem w szoku !! adrianek jest napewno przesliczny i zdrowiutki!!! :**kto by sie spodziewał ze zostaniesz listopadówką :DD ;****jeszcze raz gratulacje :******

9. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

Fifcia to ja jeszcze raz składam gratulacje! cieszę się że Adrianek zdrowiutki i duży chłopak z niego :) Adrianku witaj, buziaki od BB cioć!

10. reklama
  11. Blanka87

Blanka87 Fanka BB :)

Fifka Gratuluje dzielna mamusiu !!!!! Tak mnie zamurowało,że nie wiem co pisać :)))))

Adrianku witamy Cie na Swiecie . Rośnij duży i zdrowy i dawaj rodzicom tyle radości ile sie tylko da:)

12. magsus

magsus Fanka BB :)

Fifka !!!! Gratulacje !!!!!!Adrianku witaj słoneczko !!!!!

Poleć forum