reklama

Księga gratulacyjna dla świeżo upieczonych licowych Mam!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2013' rozpoczęty przez kota-behemota, 19 Maj 2013.

1. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Oficjalną Księgę Gratulacyjną uważam za otwartą!!!

2. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

mama290, Ogromne gratulacje!!! :) Dokonałaś tego jako pierwsza i to podwójnie! :) Całe Lipcowe BB zaraz oszaleje, a ja życzę Twoim synkom, żeby zawsze czuli, że są otoczeni miłością i byli szczęśliwi. Wam, rodzicom, życzę natomiast dużo siły i podwójnej wytrwałości. Nagrodę za ten wysiłek macie już przy sobie :)))

3. reklama
  4. lizosomek

lizosomek Fanka BB :)

Mama 290 - ogromne gratulacje!Niech chłopaki zdrowo rosną.

5. kinderek

kinderek Fanka BB :)

I ja sie dołączę do gratulacji.....niech dzieciaczki zdrowo rosną, a mama sił nabiera.....:-):tak:

6. angie83

angie83 Fanka BB :)

mama290 G R A T U L A C J E!!!! Niech maluszki chowają się zdrowo! Czekami na fotki:tak:

7. aaaczarna

aaaczarna Fanka BB :)

mama290,Gratulacje!!
    To ja tu czekam kto rozpocznie pierwszy sezon lipcówek na rodzenie a tu wlasnie jest ktos taki. Gartuluje synków. Z całego serca zazdroszcze blizniaków płci męskiej!! I porodu że masz już za sobą.Mam nadzieje że było ok, teraz tylko życze siły, miłości i cierpliwości bo co 2 to nie 1;-)

8. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

I ja się przyłączam do gratulacji, Niech chłopcy zdrowo rosną

9. Pyśka_:)

Pyśka_:) Szczęśliwa :)

Mama to ja jeszcze raz :D Ogromne gratulacje dla rodziców i duuuużo zdrowia dla maluszków :)

10. reklama
  11. mamolinka90

mamolinka90 Fanka BB :)

Gratuluje podwojnego szczescia ! Niech dzieciaczki zdrowo rosna, a rodzicom samych przespanych nocy oraz slonecznych dni ! :-)

12. niunia102

niunia102 Fanka BB :)

Mama jeszcze raz gratulacje dużo zdrówka i podwójnego szczęścia !!!

Poleć forum