reklama

Księga gratulacyjna :)

Temat na forum 'Staraczki 2013 w ciąży' rozpoczęty przez Malusiolka, 12 Luty 2014.

1. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

W tym wątku możemy pogratulować naszym dzielnym mamusiom i ich dzieciaczkom :)

2. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

SMS od Asicka (4:33) Mam Anie! Przepraszam, że tak długo... Miałam cesarkę. Nie dałam rady.

Drugi SMS: (4:33) 10 pkt

Trzeci SMS (4:33) 3,600 nie pamiętam... :-(

Dziewczynki, Asicce, w końcu się udało i Ania jest z nami. Ile mała waży i ile dokładnie mierzy napisze nam po powrocie, chyba że później da znać i zadzwonię do niej. Rozmawiałyśmy przez telefon i mówiła, że miała mieć poród SN, ale była tak wykończona, że w końcu dali ją na CC. Teraz musi leżeć 24h, bo miała pełną narkozę, bo czuła jak ją rozcinają. Jakby co będę Wam pisać co u dziewczyn.

Asicka, ogromne gratulację dla Was Kochana :* Czekamy na Was na forum :*

3. reklama
  4. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

ASICKA nareście :-D:-D GRATULUJEMY! A teraz życzymy dużo zdrówka dla mamy i córci :tak:

5. wiikki

wiikki Fanka BB :)

Gratulację asicka, niech Anula sie zdrowo chowa :)

6. benfica

benfica Fanka BB :)

asicka Kochanie najserdeczniejsze gratulacje dla Was :-D wszystkiego najlepszego dla dzielnej mamusi i córeczki :-D

7. Mar-chew

Mar-chew Fanka BB :)

Super, moje gratulacje!

8. Domka12

Domka12 Moderator

Gratuluje Asicka;-)

9. zeberka89

zeberka89 Aktywna w BB

Gratuluję! Teraz odpoczywaj bo pewnie cię wymęczyło:-):-):-)

10. reklama
  11. ewka358

ewka358 Fanka BB :)

Asica gratuluję i cieszę się razem z Tobą Twoim szczęściem :-) wpadnij do nas opowiedzieć jak było. Pozdrowionka dla Ciebie i małej :tak:

12. agamemnon

agamemnon Fanka BB :)

:-)gratulacje!!!!

Poleć forum