reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga gratulacyjna :)

reklama
Ale fajna Ksiega! Nie sądziłam, że zaczniemy wpisy w maju:szok:!!!!

DOMI - gratulacje!!!!!!!! Trzymajcie się dzielnie, dziewczynki!
 
co???/ to już się zaczęło???? jejku, idę poszperać...
Domi - gratulacje!!!!!!!!!! niech dziewczynki zdrowo rosną
 
Domi pisałam już w ogólnym wątku ale z całego serca Ci gratuluję Trzymajcie się dzielnie całą trójeczką!!! Dużo zdrówka!!! Szybkiego powrotu do domku i Błogosławieństwa Bożego!!! Wszystkiego co najlepsze Kochana i jak najwięcej powodów do radości!!! Trzymam za Was mocno mocno kciuki!!! Jestem bardzo przejęta i jednocześnie wzruszona i nie wiem co jeszcze Ci się może przydać... ale niech tam do Was wszystko co najlepsze płynie a dzieci rosną zdrowo!!!
 
Wooo, dobrze ze wpadlam chociaz na chwilke.
Domi kochana! Wielkie gratulacje, duzo sily I pogody ducha I oczywiscie zdrowia dla dziewczynek!
 
Ale że to już??!!:szok:
Domi
wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich kruszynek!!!!! :*:*:*:*
 
reklama
Widziałam właśnie na fb! Domi bardzo bardzo gratuluję! niech dziewczynki rosną silne i zdrowe!
Rany aż się popłakałam!
 
Do góry