reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga gratulacyjna :)

Myślałam że odwiedziłam nie nasz wątek!!!

Domi ściskam mocno i trzymajcie się z dziewczynkami zdrowo i niech rosną szybciutko duże. Są malutkie ale jak płakały to wola życia jest. Zdrówka :-).

Aż mi się łezka w oku kręci że powoli u nas zaczyna się rozpakowywanie, ale reszta bobasów niech jeszcze siedzi w brzuszkach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Domi, serdeczne gratuluje dla Waszej rodzinki! Niech Kruszynki zdrowo rosną!! Tez sie poplakalam jak zobaczylam zdjecia. Ten cud zycia zawsze wzrusza! Trzymaj sie kochana:-)
 
Domi GRATULACJE !!!!!!! Mia i Lilly sa przeslodkie az mi lezka poleciala !!!!!!
Teraz niech rosna zebys jak najszybciej mogla je tulic w ramionach !!!! :-*
 
Domi!!!! Cudowne dziewczynki! Wzruszylam sie bardzo.. Gratulacje dla dzielnej mamusi :) sciskam z całych sił :*
 
Domi gratulacje!

Niech dziewczynki zdrowo rosną i dobrze się chowają na pociechę rodzicom!
 
Domi serdeczne gratulacje dużo zdrowia dla dziewczynek a dla Was wiary i sporej dawki optymizmu. Wszystko jest i będzie dobrze:-)
 
reklama
ANIELKA
Ale niespodzianka!!!

Czekamy na informacje co i jak! Dlaczego juz?

GRATULACJE OGROMNE!!!

Sliczne chłopaki!
Sa w inkubatorach? Ale sami oddychaja?
 
Do góry