reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Już jednak u nas Fabian odpada bo mój mi wczoraj powiedział że nie podoba mu się. On jest nastawiony na Aleksandra i nic innego nie przyjmuje do wiadomości :D
 
reklama
A my ciągle do końca się nie zdecydowaliśmy. Ale na razie na szali jest Piotruś i Krzyś.... Ale jak już to raczej to pierwsze... Mąż chciał Krzyśka ale jakoś Krzysztof mi się nie za bardzo podoba tak jak mi się Barbara zawsze nie podobało... skrót już może być;) No więc chyba Piotrek ale jeszcze się okarze...
 
mi się Marcin jakoś odwidział i zakochałam się w Tymoteuszu:-D chociaż po drodze jeszcze Aleksander był, ale dwóch Alków bliskich kuzynów, to trochę głupio wyjdzie
 
Tymoteusza mam w rodzinie, łobuz jakich mało ;-)
Piotruś, Krzyś, Aleksander tak rzadko się daje dzieciom takie imiona, a takie ładne :-)
 
Krzyś to bardzo fajne imię :)

Dziewczyny a co z drugim imieniem? My nie mamy pomysłu, to chyba bez sensu na siłę coś wymyślać..
 
Lilkasia moje córcie mają po jednym imieniu :-)
A drugie same sobie wybiorą, przyjmując bierzmowanie.
 
No właśnie co z drugim imieniem... Wpadliśmy jak narazie na pomysł by dać drugie imię po rodzicach,czyli po nas bądź po chrzestnych. Ale sami jeszcze nie wiemy.
 
Kania w sumie racja, że Tymki to arcy zbóje, ale za to jakie kochane hihi. z reztą widząc po Miśku i jego pomysłach to wiem, że mnie nic już nie zaskoczy.

u nas Dzieci nie mają/nie będą mieć drugich imion. jakoś nie wydaje się to nam potrzebne
 
reklama
ja tam uwazam, ze jak nazwisko nie jest popularne a i imie do tego, to nie potrzebne :blink: no chyba, ze sie chce uczcic jakas osobe, dajac je dziecku. wydaje mi sie, ze ciezko te imiona wszystkie zgrac, zeby to dobrze brzmialo :sorry2:
 
Do góry