reklama

Ksiega imion

heledorka

Fanka BB :)
Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Aleksp z podanych propozycji najbardziej podoba mi się Anastazja, Anielka też ładnie. Co do Amelki to czytałam gdzieś (ale nie wiem czy to prawda) że imię to oznacza wrodzony brak kończyn. To i wielka popularność tego imienia by mnie zniechęciły. Brzmi jednak rzeczywiście bardzo ładnie. Oczywiście to tylko moje zdanie :)

reklama

Funcja

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mi się podoba Sebastian, Szymon, Dariusz
Na początku chciałam oryginalnie i zakochałam się w imieniu Nathan/Natan ale jak sobie zdrobniłam wyszło mi Natanek i już się odkochałam ;) ( ksiądz Natanek)

anka26_x_07

Mama Laury :)
Miasto
Grevenbroich/DE
Rozwiązania
0
Mi się podoba Sebastian, Szymon, Dariusz
Na początku chciałam oryginalnie i zakochałam się w imieniu Nathan/Natan ale jak sobie zdrobniłam wyszło mi Natanek i już się odkochałam ;) ( ksiądz Natanek)
no wlasnie przez to wybralismy Ethan:-D:-D:-D
Mialam z Natanem to samo skojarzenie:-D:-D:-D

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Aleksp z podanych propozycji najbardziej podoba mi się Anastazja, Anielka też ładnie. Co do Amelki to czytałam gdzieś (ale nie wiem czy to prawda) że imię to oznacza wrodzony brak kończyn. To i wielka popularność tego imienia by mnie zniechęciły. Brzmi jednak rzeczywiście bardzo ładnie. Oczywiście to tylko moje zdanie :)
no imie nie ale faktycznie tak sie okresla wrodzony zespol:(:(:(wiec chyba nie chce zeby corka kiedys mi to wypominała-poinformuje meza

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Widzę, że sporo z nas ma nadal wątpliwości co do imienia :-) ciężko się zdecydować....mój mąż zawsze marzył o Amelce, ale teraz stwierdził, że to imię jest zbyt popularne więc sobie je darowaliśmy.

Aleskp mnie się podobają imiona na K i M... Klaudia, Kinga, Marta, Monika, Małgosia, Milenka ale to wiadomo....rzecz gustu :-)
a my na A:)) po oboje mamy imiona na A...wiec trzeci inicjał i mozna w skrocie sie podpisywać 3*AJ:):)...no i to rodzinnie od strony męża z tymi imionami idzie czesto :)

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
a moze macie inne propozycje żenskich imion na A...chetnie skorzystam z Waszych opinii:)

trytytka

Rozwiązania
0
Moja córka będzie miała na imię Apolonia:), podoba mi się Antonina - tylko sporo teraz tych Toś;) mój mąż na początku przebąkiwał o Annie, sądząc po nicku Aleksandra odpada??

reklama

Deizzi

Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
a my na A:)) po oboje mamy imiona na A...wiec trzeci inicjał i mozna w skrocie sie podpisywać 3*AJ:):)...no i to rodzinnie od strony męża z tymi imionami idzie czesto :)

O! My też na "A" tzn. ja, mąż i Antoś. Ignaś jest "odmieńcem" miał być Adaś ale jest Ignaś :)

Co do imion żeńskich na "A" bardzo podoba mi się: "Agatka", "Alicja", "Ada"

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi