reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga kondolencyjna Kasi (Skrzat910) [*]

Kasiu to niesprawiedliwe ale tak miało być widocznie opiekuj się z góry córeczką i mężem bo będą potrzebowali twego wsparcia!!!

[*]
 
reklama
Kochana Kasieńko - skrzat910 będzie mi bardzo Ciebie brakowało :-( Na zawsze pozostaniesz w moim sercu i zawsze będe miło i ciepło Cię wspominać, czuwaj nad Anielką i Karolem.

Spoczywaj w spokoju Kochana
[*]
[*]
[*]
 
az przeszedł mnie dreszcz!
choc sie nie znamy zapalam swiatelko dla Ciebie [*]!
Niech Bog ma Ciebie I Twoja rodzinę w opiece!
 
Kasiu, Ty nasz dobry duszku, szalona świrusko, chodząca encyklopedio medyczna... Nie spotykałyśmy się często, ale za to jak ciekawie i intensywnie - ciuchowisko czy chłoptasie (pamiętasz nasze rozważania czy to był strażak czy wojskowy??)... A Twoje świetne opisy na gg?? Będzie mi ich brakowało...
Właśnie taką będę Cię pamiętać!!
Już zawsze będę żałować naszej niedoszłej kawy, ale pamiętaj - gdzieś kiedyś się spotkamy, a wtedy się o nią upomnę!!!

Czuwaj nad swoją śliczną córeczką Anielką i kochanym mężem Karolem, będą potrzebowali Twojego wsparcia i miłości z góry, najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla nich
[*]
 
reklama
Do góry