reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga kondolencyjna Kasi (Skrzat910) [*]

reklama
W daleką podróż zabrał Cię Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali...
Kasiu "dukanowo" poczeka.Do zobaczenia Kochana.
Najszczersze kondolencje dla rodziny.
Światełko dla Ciebie
[*]
 
Kasiu byłysmy dzis Ciebie pożegnać...

opiekuj sie Karolem i Anielką...

bedzie nam Ciebie brakowac :-(

do zobaczenia...
[*]
 
Ostatnia edycja:
Właśnie przeczytałam że zmarłaś ciarki mi przeszły po plecach, łzy w oczach i nie dowierzam. Zawsze pomagałaś zawsze dobre rady dawałaś uratowałaś brzuszek mojego Bartusia i za to Ci bardzo dziękuje. Poznałam Cię jako radosną kobietę i wspaniałą matkę Anielki byłam u Ciebie tylko chwilkę ale chciałam wlecieć jeszcze mam nadzieje że będziesz czekać tam na nas(w lepszym świecie gdzie nic nie boli) z kawusią i nie tylko

Smutno mi
[*]

Kondolencje dla rodziny.

"Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego."
 
Ostatnia edycja:
[*]

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ... fragment wiersza ks Jana Twardowskiego nabiera mocy, gdy ktoś bliski odchodzi ...
Wczoraj ostatnie pożegnanie, dla nas tęsknota i smutek... czuwaj nad córeczką i mężem, spoczywaj w spokoju ...
 
nie ma dnia zebym o Tobie i Twoich bliskich nie myślała :((((((((((((((((((
wielki ból i żal.....duuuuzo sily dla męża i Anielki...
czemu tak sie stać musiało?
 
Wyrazy współczucia.
Nie mogę pojąć tej tragedii!Tragedia dla Rodziny,Męża,Rodziców.......Największa Tragedia dla Anielki!!!!Wierzę,ze Kasia będzie
czuwać nad Anielką.


Spoczywaj w spokoju!!!!!!
 
reklama
Do góry