reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Księgowość w banku?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez asiiika, 10 Sierpień 2016.

 1. asiiika

  asiiika Początkująca w BB

  Mam pytanie odnośnie księgowości, którą oferują banki?Czy ktoś z Was korzystał z tego rodzaju usług?Jeśli tak to jak to wygląda i czy jest to dobra opcja?
  Znalazłam ofertę: Link do: Usługi księgowe - faktury online, kadry i płace, usługi rachunkowe i analiza finansowa firmy W usłudze tej do mojej dyspozycji są m.in. księgowy oraz specjalista kadrowo-płacowy (kadrowy), którzy wspierają codzienne działania w firmie. Czy taka obsługa on-line jest dobrym rozwiązaniem?Jeśli tak jakie jeszcze firmy polecacie?
   
 2. tysienka88

  tysienka88 Początkująca w BB

  Na twoim miejscu raczej wybrałabym firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie, a bank niech będzie bankiem. Jeśli masz swoją firmę, to zawsze możesz kupić program kadrowo-płacowy, który zajmie się nie tylko księgowością i rozliczaniem pracowników, ale też kadrami w firmie. Dobrym rozwiązaniem jest program od firmy Link do: Programy kadrowo-płacowe. Program kadrowy Teta HR - Unit4 Takie rozwiązanie przynosi dużo korzyści - zwłaszcza pod kątem finansowym. Można planować szkolenia, oceny pracowników i kontrolować ich kompetencje.
   
 3. reklama
 4. Greenpo

  Greenpo Początkująca w BB

  Przedsiębiorca, który dopiero otwiera firmę i zgłosi się do mBanku w celu utworzenia rachunku, może liczyć na pakiet Księgowość All Inclusive w prezencie. Obsługę księgową prowadzi inFakt. Przez pierwsze 2 miesiące usługi te są darmowe, później przedsiębiorca musi płacić zgodnie z cennikiem inFaktu. Najtańszy abonament, jeżeli przedsiębiorca sam skanuje dokumenty, wynosi 149 zł za miesiąc. Jeżeli chcemy, aby dokumenty odbierał kurier, musimy opłacić wyższy abonament – minimum 199 zł co miesiąc.
   

Poleć forum