reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

k8libby

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2011
Postów
3 039
To ja zacznę.
Mam na imię Kasia, w lipcu skończę 34 lata. Pewnie najstarsza z ekipy będę. Mieszkam w Szczecinie. Właśnie kupiliśmy mieszkanie, przeprowadzamy się w lipcu. Dzień wpłaty kasy, zbiegł się z dniem robienia testów, więc już myślimy o domu, bo mieszkanie kupiliśmy za małe...
Już jestem mamą, mam małego Filipa, który w sierpniu skończy 2 latka. Mamy za sobą jedną stratę z lipca 2012. Nie chciało z nami zostać...
Obecna ciąża jest wynikiem pijackiej wpadki :) w sumie to się cieszymy, bo latka lecą a myśleliśmy o drugim dziecku, tylko sami nie potrafiliśmy podjąć świadomej decyzji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja kolejna :-) mam na imię Ania, mam 27 lat i mieszkam w Gdańsku. Od roku jestem szczęśliwa mężatką. W lipcu kupiliśmy z mężem mieszkanie a od października staramy się o Malenstwo. W pierwsza ciążę zaszłam w grudniu, niestety pod koniec stycznia poroniłam z powodu pustego jaja płodowego. W lutym zaczęliśmy kolejne starania no i oto efekt :-) tym razem musi się udać. Jeśli chodzi o moja pracę zawodową to jestem pedagogiem i pracuje w domu dziecka . Tyle o mnie :-)
 
Czesc jestem Paulina mieszkam w Australi . Jestem Mama Ethana urodzonego 21.06.12 . Prawdopodobna data porodu 4.12. Mam 9h roznicy do was wiec bede was nadrabiac:)
 
No to chyba mogę dopisać się
Mam 32 lata ale 1.8 już 33 :)
Staraliśmy się od2011 2 poronienia udokumentowane a reszta nie tylko pozytywne ale słabe testy i @ normalna później przerwa i teraz 11 cykl starań No i są piękne krechy co raz mocniejsze
Jestem mamą 12 letnich bliźniaków jednojajowych :) ale marzę o 1 dzidzi jeszcze oczywiście spełnieniem marzeń była by dziewczynka ale przyjmę nawet chłopczyka byle 1 :) bo z nie dałabym znowu rady ;)
No i od 1,5 roku mieszkamy na wyspie Hiszpańskiej
 
Ania od kwietnia trzydziestolatka :) mama prawie 2,5 letniej Hani, mama 2 aniołków , wrocławianka, od 6 lat szczęsliwa żona, zawodowo urzędnik państwowy :)
 
Ostatnia edycja:
Jestem Agata. Po przeczytaniu Waszych postów nie mam pojęcia, co napisać, bo jestem zupełnym przeciwieństwem. Mieszkam w Warszawie, w planach jednak miałam przeprowadzkę do Białegostoku, jednak to marzenie się nie spełni ze względu na tę ciążę. Uwielbiam pisać, mój dzień skupia się głównie na tej czynności. Uczę się też języków, kiedyś chciałabym zostać pisarką lub mieć własną firmę (nawet nie wiem, czym by się zajmowała :sorry:)
Miło mi Was wszystkie poznać, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona! :happy:
 
To teraz czas na mnie :)
Mieszkam w Szczecinie , lat 30 :) ciąza baaardzo długo wystarana , póki co jutro lub pojutrze zaczynam 6 tc ..mam nadzieje zostanie ze mną dzieć :)
 
Ostatnia edycja:
Hej mam na imie Klaudia, właśnie skończyłam 27 lat i jestem mamą 3letniego Dominika. w grudniu 2012 poroniłam w 8tc. Od roku staramy się teraz był pierwszy cykl z lekami (CLO) noi ku naszemu zaskoczeniu udąło się, dwa testy poztywne i beta narzie z 1.04 9500.
Mieszkam w Siedlcach i póki co siedzę w domku z moim maluchem który od września dołączy do grona przedszkolaków :)
 
reklama
Witam! Nazywam się Marta. W lipcu tego roku kończę 30 lat. Jestem już mamą 4,5 letniej dziewczynki. Ciąża ta była dla nas zaskoczenie, tak jak i obecna. Chyba już tak mamy, że natura za nas decyduje. Chociaż ja już chciałam drugiego dziecka, mąż nie był gotowy i nadal chodzi nieco wstrząśnięty, ale nie zmieszany ;) Wczoraj na wizycie termin został wyliczony na 20 listopada, jednak patrząc na prawdopodobny termin zapłodnienia myślę minimum o 1 grudnia. Zamartwiam się teraz tylko tym, że na USG widziałam tylko pecherzyk i jakby mignięcie fasolki. Może to tak ma być, bo w tym amoku związanym z wizytą nie zapytałam. W poprzedniej ciąży pierwsze USG miałam w 8 tyg i widziałam nawet serduszko. Jednak staram ssię być dobrej myśli, bo lekarz mówi, ze na tym etapie jest wszystko OK. :)
 
Do góry