reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

To moze teraz ja: mam 24 lata, razem z narzeczonym mieszkamy w UK juz od 4 lat, razem jestesmy od 9 lat, typowa szkolna milosc i tak nam juz zostala ;) Planowalismy slub na przyszly rok, teraz plany sie chyba zmienia. Poza tym jestem z grudnia tak jak moja przyszla dzidzia :-D Uwielbiam ksiazki i muzyke, nie lubie gotowac, jestem leniuchem domatorem, introwertyk, koziorozec, numer buta 39 ;) ;)
 
reklama
W czerwcu skończę 30 lat. Mieszkam w Irlandii od 2 lat. Mam prawie czteroletnią córeczkę z poprzednim partnerem. Z obecnym nie planowaliśmy na razie potomstwa, ale samo się wprosiło :) Mimo, że maluszek nieplanowany i tak się cieszymy. Ciekawa jestem opieki lekarskiej tutaj w Irlandii. Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
To teraz kolej na mnie :) jestem z Was najstarsza rocznik 75 ;) mam na imie Kinga i jestem po przejsciach , stracilam coreczke w 6tyg jej zycia byla 30tygodniowym wczesniakiem i niestety nie dane bylo zostac jej z nami :( mam za soba tez jedno poronienie ale wierze ze teraz wszystko bedzie dobrze. Od 17 lat mieszkam i pracuje w Belgii tu poznalam meza i szczerze nie mamy zamiaru wracac do Polski tu nam jest dobrze :) chcecie wiedziec wiecej pytajcie poprostu :)
 
No to i ja coś napiszę:-)
Mam na imię Magda i mam 32 lata. Od ponad 7 lat mieszkam w UK.
Tu poznałam swojego męża i tu zaszłam w pierwszą ciążę, a potem drugą
i trzecią:-) Mamy dwie córki i synka. Do kompletu marzy mi się drugi
synuś, ale co będzie? Los pokaże :happy2: W chwili obecnej pracuję. Jestem fizjoterapeutką, ale
po narodzinach kolejnego okruszka mam już chęć odejść z pracy :-p
Za Was wszystkie mocno trzymam kciuki :tak:
 
Paulina, 27 lat, mieszkam w Szczecinie, wychowuję smyka, który w tym roku mając niespełna 5 lat pomaszeruje do zerówki. Od października zakiełkowała we mnie myśl, że chciałabym drugie maleństwo. Od grudnia podjęliśmy z mężem decyzję, że odstawiam tabletki i bierzemy się do działania :-D. W końcu udało się i czekamy na pierwszą wizytę u gina na 17 kwietnia ;-)
 
No to ja sie przedstawie Magdalena 31 lat dzieci czworo w tym blizniaki jednojajowe w sumie to nie myslalm ze mi sie tak szybko uda I tak wyszlo termin niby na 04 grudnia wyjdzie w praniu:-) jestem polozna choc juz nie pracuje od 10 lat na stale mieszkam w uk
 
Witajcie,
Jestem Ewa i mam 28 lat. Mieszkam w Łodzi i razem z mężem. Myślałam, że staranie o dzidzie będzie trwało 3-6 miesięcy a tu hup siup i od razu się udało :) Jestem w 7 tygodniu (tak przynajmniej twierdzi aplikacja w telefonie) i zaczynam się oswajać z myślą, że będę mamą. Na razie to za dużo powiedziane, bo jest bardzo wcześnie na takie dalekosiężne przemyślenia ale trzeba być dobrej myśli :) Pozdrawiam i mam nadzieję. często tu zaglądać.
 
Może i ja się przedstawię :-)

jestem Iwona, mam 26 lat (6 maja skończę 27), od prawie 4 lat szczęśliwa mężatka, mama prawie 3-letniej Laury:-) jestem sekretarką w urzędzie ;-) w pierwszą ciążę zaszłam 2 tygodnie po ślubie, w pierwszym cyklu starań, natomiast teraz udało się za drugim razem:-D

Pozdrawiam wszystkie Mamusie :-)
 
Hej! To i ja sie przedstawię.
Mam 31lat, od 5 lat jestem mężatką. Mam 2 letniego synka Kubę. Mieszkam na Pomorzu, pracuje w energetyce. Obecnie jestem w 8tc, usg robione 9.04. - serduszko bije :) tym razem udalo sie w pierwszym cyklu. Termin porodu lekarz wyznaczyl na 04.12. W 1-sza ciaze zaszlam po 6m-cach starań.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To i ja o sobie coś napiszę tutaj. Mam na imię Halina, mam 31 lat, mam nawet męża :D i synka Mikołaja(6 lat skończy za 3 tygodnie). Mieszkamy w woj. opolskim. Mąż pracuje za granicą niestety, a ja jestem nauczycielką, obecnie w klasie 0.
 
Do góry