reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

slonkoonline, właśnie za pośrednictwem tego forum poznałam cudowną dziewczynę z Warszawy. Ma córkę jeden dzień młodszą od mojej i synka 2,5-latka urodzonego w grudniu :) Nigdy nie miałyśmy okazji spotkać się w realu, ale nasze rozmowy telefoniczne trwają godzinami :)
 
reklama
Witam sie i ja .Kasia,pochodze z opolskiego od 8 lat mieszkam w Niemczech ,na liczniku 28 lat,maz i corcia Maja (4 latka).
O corcie staralismy sie rok a tym razem udalo sie przy pierwszym podejsciu,termin porodu 23 grudzien.
Na BB tez juz dlugo bo od 2009 roku :)
 
Hej to i ja cos powiem :) widze, ze bardzo duzo mam z poza pl ;)
Ja mam na imie Dominika, w lipcu bede miala 22 lata. Mam juz synka, Bruna (rok i 2msc) i zyjemy sobie wszyscy razem z narzeczonym w uk ;) w Glasgow dokladniej. O synka staralismy sie pol roku, a tym razem udalo sie wlasciwie od razu ;) szczerze mówiąc nigdy nie chciałam mieć dziecka pod koniec roku, ale jeżeil tak ma być to jak najbardziej jestem szczesliwa ! :) pozdrawiam inne mamy
 
Mam na imię Patrycja, mam dwóch synów, Nikodema który ma 6 lat i we wrzesniu idzie do pierwszej klasy i Jonasza, 20 miesięcy i chodzi do żłobka. Jedną stracona ciąże w 12 tygodniu (między dwoma chłopakami). Po cichu liczę na córkę ;)
 
Witam, mam na imię Ania, "zaraz" skończę 25lat mieszkam w woj. mazowieckim. Mam już synka, ma 2 lata. Starania o drugie dziecko zaczeliśmy od nowego roku, wiec poszło szybko:)
 
powodzenia dziewczyny :) ja myślałam że zahaczę o grudzień ale mam na 2 stycznia 2015 :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
mam na imię Ola, lat 34 ;)
byłam już kiedyś na tym forum, też w grudniówkach :-D a teraz bardzo chciałabym drugą córeczkę.
Mieszkam w Sopocie.
 
reklama
To ja tez ;) mam na imię Dominika, mam 20 lat od miesiaca jestem mężatką a dzien przed slubem dowiedzialam sie ze jestem w ciąży na którą nie dawano nam szans gdyż choruje na nowotwór złośliwy. Ale termin jest na 5.12 ! Jestem przeszczesliwa :) juz kocham moją małą krewetkę ♡
 
Do góry