reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

reklama
Hej!
jeste Ruda- ale nie wredna, baba- ale nie zawistna, zaciążona ale jeszcze nie zwariowana na punkcie pierwszego dziecka :) mieszkam w warszawie. Na razie jestem na L4 ale mam nadzieję maks za 2-3 tygodnie już wrócić do pracy :)
 
Witam ,
Jestem Agnieszka pochodzę z okolic Białegostoku . Mam 38 lat to nasza pierwsza ciąża- dłuugo wyczekana. Termin na 16,12. Ale z USG ciąza jest 4 dni starsza.
Z zawodu jestem nauczycielką ale pracuję jako tłumacz.
Pozdrawiam ciepło dziewczynki!
 
Witam,
Pochodzę z Chrzanowa i mam 28 lat. Jest to moja pierwsza ciąża.
Pracuje w zagranicznym banku. Właśnie wracam do pracy po miesięcznym l4.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie!
 
Witam i ja :)

Mam na imię Żaneta, obecnie 28 lat - w dn. porodu będzie 29 (plan zdążyć do 30. zrealizowany!). Mieszkamy we Wrocławiu, jesteśmy rok po ślubie. Za miesiąc rozpoczniemy duuuży remont, mając nadzieję, że zdążymy wszystko ogarnąć do pojawienia się Maluszka.
Wg wyliczeń, termin mamy na 30.12 (widziałam, że jest jeszcze jedna Dziewczyna z takim samym :) ), to będzie nasze pierwsze dziecko.
Wszyscy "wróżą" nam dziewczynkę, ja mam inne przeczucie... :p

Serdecznie pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny jestem Magda mam 23 lata mieszkam w okolicy Bielska-Białej woj, śląskie :)Jestem w 16 tyg ciązy.Termin porodu z @ 2 grudzień, a z usg prenatalnego 29 listopad :).:)Jestesmy z mężem 2 lata po slubie a w sumie jesteśmy razem 8 lat :)
 
Hej wszystkim;-) jestem Gabrysia, mężatka z prawie rocznym stażem to moja druga ciąża pierwszą poroniłam w listopadzie obecnie jestem w 15 tygodniu termin na 29.12:tak:
 
Hej! Dołączam do Was grudnióweczki! Jestem Aga, 28 lat. Termin mam na 1 grudnia, to moja druga ciąża. Także będzie rodzeństwo dla synka!
 
reklama
Jestem Renata. Tymczasowo mieszkam w Suwałkach. Mam nadzieję, że za rok wrócimy do Warszawy. Mam 31 lat i prawie 4-letnią córeczkę Majeczkę :-) Termin z OM na 29.12, a z USG na 21.12 i będzie raczej syn Marcel :-)
 
Do góry