reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest tatą

mlodamama9

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2018
Postów
17
Hej, potrzebuje pomocy. Wiem, ze niektorzy a nawet większość mogą zle o mnie pomyśleć. Jestem w ciąży i bardzo się niepokoje kto jest jego tata. Z ostatnim partnerem zrobiłam to 19-ego, z teraźniejszym 3-ego następnego miesiąca. Pani doktor powiedziała, ze do zapłodnienia zaszło 27-ego. Nie robiłam tego pomiędzy 19 a 3cim. Słyszałam, ze ciąże liczy się od ostatniej miesiączki, która właśnie miałam od 27 do 2. Co o tym myślicie? Co jest bardziej prawdopodobne? Ze był to ten stosunek z 19 czy z 3ego?
 
reklama
Hej, potrzebuje pomocy. Wiem, ze niektorzy a nawet większość mogą zle o mnie pomyśleć. Jestem w ciąży i bardzo się niepokoje kto jest jego tata. Z ostatnim partnerem zrobiłam to 19-ego, z teraźniejszym 3-ego następnego miesiąca. Pani doktor powiedziała, ze do zapłodnienia zaszło 27-ego. Nie robiłam tego pomiędzy 19 a 3cim. Słyszałam, ze ciąże liczy się od ostatniej miesiączki, która właśnie miałam od 27 do 2. Co o tym myślicie? Co jest bardziej prawdopodobne? Ze był to ten stosunek z 19 czy z 3ego?
Skoro do zaplodnienia doszlo ok 27 to nie ma szans zeby ojcem byl ten z 3...

Edit: ale zaraz... Okres mialas 27-2 to? Podaj z miesiącami bo jak dla mnie Twoj opis jest niezrozumialy
 
Skoro miałaś miesiaczke 27, to moim zdaniem zaszlas w ciążę po miesiaczce, choc bywa, ze ma sie okres w ciazy. Napisz dokladnie o jakie miesiace chodzi i który masz tydzien ciazy z usg.
 
Dziwne że pani doktor tak dokładnie określiła dzień zapłodnienia... Jeśli to rzeczywiście była miesiączka, to niemożliwe, żebyś zaszła w ciążę z tego stosunku z 19. Niemożliwe też, żeby plemniki czekały aż 8 dni na owulację(do 27). W ciąży nie można mieć okresu, co najwyżej plamienie/krwawienie. Który teraz masz tydzień z usg?
 
Z byłym chłopakiem zrobiliśmy to 19 lutego, z nowym 3 marca. Na pierwszym skanie Pani doktor powiedziała, ze zaszłam 27mego lutego. Miałam miesiączkę od 27 lutego do 2 marca, tak jak zawsze i jak zawsze krwawiłam tyle ile normalnie. Słyszałam, ze istnieje takie coś jak plamienie w pierwszych tygodniach ciąży i dlatego przejmuje się, ze to tak naprawdę nie była miesiączka. To dokładnie mój 29 tydzień ciąży i 3 dni, termin na 4 grudnia.
 
Wg mnie niemożliwe, żeby zapłodnienie było 27 lutego. Jeśli liczysz tygodnie ciąży od 27 i usg tak właśnie pokazało, to znaczy, że zapłodnienie było ok. 2 tygodnie później.
 
Moglas miec wczesna owulacje i chyba bardziej prawdopodobne jest zajscie w ciaze ze stosunku 3 marca
 
Ostatnia edycja:
Mam wielka nadzieje, ale jeszcze 2 miesiące z kawałkiem zadręczania się. Dziękuje za odpowiedzi, troszeczkę sie uspokoiłam
 
reklama
Hej, potrzebuje pomocy. Wiem, ze niektorzy a nawet większość mogą zle o mnie pomyśleć. Jestem w ciąży i bardzo się niepokoje kto jest jego tata. Z ostatnim partnerem zrobiłam to 19-ego, z teraźniejszym 3-ego następnego miesiąca. Pani doktor powiedziała, ze do zapłodnienia zaszło 27-ego. Nie robiłam tego pomiędzy 19 a 3cim. Słyszałam, ze ciąże liczy się od ostatniej miesiączki, która właśnie miałam od 27 do 2. Co o tym myślicie? Co jest bardziej prawdopodobne? Ze był to ten stosunek z 19 czy z 3ego?
Czy do zapłodnienia czy liczy Ci początek ciąży 27?jeśli tak, to do zapłodnienia doszło ok. 2 tygodnie później. Poza tym policz sobie, kiedy wg usg ciąża się zaczęła dodaj 2 tygodnie i plus / minus masz datę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry