reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

A ja czuje ze dziewczynka a tylko dlatego ze mam ochote na slodkie i lody...ale kiszone tez jem choc juz nie tak czesto, po twarzy na poczatku zbrzydlam a teraz juz jest lepsza cera...bardzo chcemy chlopca ale chyba bedzie dziewczynka :) nawet jak w sklepie jestem to nieswiadomie oko leci na dzial z rozowymi ubrankami hehe....no do srody czekam niecierpliwie ..jak powiedza ze chlopak to naprawde bede w szoku!!:tak:
 
reklama
ja się niestety dzisiaj nie dowiedziałam kto siedzi w moim brzuszku :-( ale babcia powiedziała, że mam chłopaczka :-) i z wróżby, która robiła mi siostra, z brzuszka i dłoni wyszedł też chłopiec:-)
co do wróżby to trzeba wyrwać włos, nałożyć obrączkę na włos i trzymać nad brzuszkiem, obrączka sama ma zacząć się ruszać, jak są kółka to jest dziewczynka, jak na boki to chłopiec, robi się też to na dłoni, w ten sam sposób:-) ciekawe ile w tym prawdy:-)
 
ja się niestety dzisiaj nie dowiedziałam kto siedzi w moim brzuszku :-( ale babcia powiedziała, że mam chłopaczka :-) i z wróżby, która robiła mi siostra, z brzuszka i dłoni wyszedł też chłopiec:-)
co do wróżby to trzeba wyrwać włos, nałożyć obrączkę na włos i trzymać nad brzuszkiem, obrączka sama ma zacząć się ruszać, jak są kółka to jest dziewczynka, jak na boki to chłopiec, robi się też to na dłoni, w ten sam sposób:-) ciekawe ile w tym prawdy:-)

He he klaudyna chyba niewiele bo mi kółka robi i nad ręką i nad brzuchem a mam chłopca :p
 
Co do przeczuć brak, w zabobony tez nie wierze. Niby mówia że jak sie ma ochote na słodkie to dziewczynka jak na kwaśne to chłopak.
A ja miałam i mam do tej pory na wszystko ochote :-)

Ale z ostatniego USG 3D dowiedziałam się ze bedzie dziewczynka (Julia)
 
Klaudyna ja od lat zajmuję się ezoteryką, koleżanki i koledzy z branży wróżyli i czytali mi różnymi metodami dziewczynkę, zresztą sądząc po innych przesłankach (brzydka się zrobiłam, problemy z cerą, rozlazły brzuch - i tak mam tłusty bez ciąży), to miała być dziewucha. W sobotę już na 100 % doktór potwierdził Piotrusia i z wróżenia nici :)

Kalendarz chiński się nie sprawdził, żadna wróżba, karty klasyczne, Tarot, wahadło, rozmowy z mentalistą itd... nic :) Jednak chłopak - także tutaj widzisz, jeśli chodzi o płeć dziecka, to chyba tajemnica lasu :D Choć... wg mnie pewne energie można wyczuć, tylko kwestia na co człowiek się nastawia, co projektuje :)
 
hehe :) no mi też się wydaję, że zabobony i wróżby to jedno a kto na prawdę siedzi w brzuszku to drugie:) ja czekam do 7go marca mam wtedy badania prenatalne i może się dowiem kto się tam kryje :)
 
miałam pisać jak babcia mi wywróży kto się kryje w moim brzuchu i wiecie, że trafiła, że dziewczynka :-D ciekawa jestem jak to zrobiła :-D
 
reklama
Do góry