reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez emotion_sickness, 16 Październik 2013.

1. Abezela

Abezela Fanka BB :)

Wando - Nie miałam wcześniej okazji Ci pogratulować:zawstydzona/y: Tak więc SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!! spokojnej ciąży. U mnie tez podzielone - ja mam dwie siostry, M brata. Siostry mają po parce. Mi równiez jest bez róznicy, ale biorąc pod uwagę datę seksiku i owulacji to raczej będzie dziewczynka :tak:
    Ciekawe czy Ci się sprawdzi przepowiednia :-)

2. wanda_23

wanda_23 Fanka BB :)

Taaaa, dlatego właśnie wszyscy, totalnie wszyscy twierdzili, że Wiktor będzie dziewczynką. Nie znaliśmy płci, był niespodziewanym synkiem :-)

Teraz nie mam przeczucia, ale wydaje mi się, że większa szansa na dziewczynkę...

3. reklama
  4. wanda_23

wanda_23 Fanka BB :)

No jeszcze sporo czasu, żeby się przekonać. Nie mniej jednak myślę, że większa szansa na dziewczynkę...
    Jedno jest pewne, dzidziuś ma spore szanse na pojawienie się na świecie w imieniny któregoś z nas, bo ja mam 23, mąż 29 a termin wg OM na 25 :-D

5. tekla23

tekla23 Aniołkowa Mama

Ja mam jakieś przeczucie, że chłopiec.... zobaczymy za kilka tygodni czy się sprawdzi :-D mąż obstawia dziewczynkę, bo u mnie w rodzinie prawie same baby. W ciąży z bliźniakami byliśmy bardzo zaskoczeni, że u nas chłopaki będą i mega szczęśliwi! Więc może teraz też się uda wyłamać z babskiego kręgu :-D

6. tekla23

tekla23 Aniołkowa Mama

A u mnie w rodzinie same baby - ja mam siostrę, siostra ma córkę, ciocia ma 2 córki, druga ciocia ma córkę, córka mojej cioci ma dwie córki... tylko u kuzynki od strony taty było wyłamanie i ma 2 synów i.... córkę. No i ja z chłopcami też byłam wyłamaniem z tego babskiego kręgu :-D Ciekawe jak będzie tym razem...

7. biedroneczka84

biedroneczka84 Fanka BB :)

hej :)

U mnie dalej leżenia czesc dalsza, dalej plamie...ale nie jest gorzej :) Luteina powoduje natychmiastowe wymioty (dzis juz 2x :szok:) dlatego zaczelam brac dowcipnie :) moze bedzie lepiej...mam nadzieje :tak: ale mdlosci nadal sa cały dzien.
    Widze, ze temat plci na tapecie :) a ja wierze w ten chinski kalendarz plciu :p u nas sie zgadza :) i wszyscy moi znajomi tez potwierdzaja teorie chinczyków :p teraz wychodzi chlopak...zobaczymy.

Cyntia - bardzo mi przykro Kochana <przytulam> nie moge w to uwierzyc...mam cały czas nadzieje, ze jednak okaze sie ze to jakas pomylka...daj znac Kochanie jak tam po wizycie....

Wanda - witaj :) super ze kolejna staraczka dolaczyla :) GRATULACJE :) spokojnej ciazy :)

Jopal - witaj, GRATULACJE :)

Alex - super że kontrola wypadla pomyslanie dla Ciebie, masz juz to za soba :)

zeberka - ja tez na wychowawczym i omijaja mnie na szczescie przykre rozmowy z przełożonymi :)

Aha jutro mam wizyte...kontrolna po piatkowym krwawieniu....

8. Alex_WA

Alex_WA Fanka BB :)

Z tym chinskim kalendarzem to ja nie wiem co to bedzie. Jak licze, ze w czerwcu sie urodzi to dziewczyna, a jak w lipcu (np 1go) to juz chlopak :) niewiadomo kiedy zostalam zapylona bo jeszcze 7 pazdziernika testowalam na jedna kreche... A 12 juz byla jasna druga.

9. biedroneczka84

biedroneczka84 Fanka BB :)

Alex ale w chinskim kalendarzu nie bierzesz pod uwage daty porodu tylko miesiac poczecia dzidzi i Twoj wiek :) w naszym przypadku (czrewcówek) poczecie we wrzesniu :)

10. reklama
  11. Sarenka27

Sarenka27 Fanka BB :)

Hej dziewczyny
    Witam nowe mamy.
    Jopal - moja przyjaciólka ostro celowała na chłopaka, przed jakaś dieta, czegoś tam jeść nie mogła, sex też w jakimś specjalnym okresie, w odpowiedniej pozycji, szalała strasznie. W ciąży pięknie wyglądała, brzuszek okrągły jak na chłopca, zachcianki też, zero wymiotów, a maleństwo do końca ujawnic się nie chciało. No na 100 każdy był pewny chłopca, Jej mąż mówi robiłem chłopaka, będzie chłopak. Pojęchała na porodówę, m został z córką, i póżniej się baa zadzwonić bo urodziła córkę. Także guzik prawda z takim planowaniem. Ja miałam tak planować, ale moja przyjaciólka mói coś Ty więcej stresu niż to warte.
    Mi z chińskiego wychodzi córka, a kochałam się dokładnie lub po napewno nie wcześniej w dzień owulki.
    Alex- super z tym ZUS-em wyszło.
    A ja dziś by łam z m w kajetanach a tam tyle chorych dzieci:( strasznie mi się smutno robiło. Wykończyła mnie jazda, no i mdłości dobijały, zrzuciłam i o niebo lepiej.
    Też się zaczynam głupio nakręcać, że może być z dzidzką źle, jak czytam,że się pęcherzyk nie zagniezdził, no i przybiła mnie info od cynti.
    Dziewczyny czy każde poronienie objawia się plamieniem, czy można poronić bezobjawowo??

12. Alex_WA

Alex_WA Fanka BB :)

Wanda23 no to tymbardziej niewiadomo u mnie, bo kompletnie nie wiem kiedy mogl byc ten moment poczecia... Rownie dobrze moglby byc w pazdzierniku... A data porodu w lipcu. Bede liczyc z ginekologiem w sobote.

Poleć forum