reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

Tak, ale to zawsze wyjasnia się najwczesnie w okolicach 18tc. Znajomi byli a padaniach prenatalnych w 13tc i lekarz powiedział, ze będzie chłopak, "bo takiej dużej łechtaczki to nie widział" a urodziła się dziewczynka, u drugiej było to samo w 14tc juz info, że coś rośnie, chłopak, a okazało się odwrotnie, ale mam też znajomą, która dpoiero w 30tc dowiedziała się że będzie syn, bo wcześnie lekarz nic nie widział ;)
no wstepnie mi powiedziala a potwierdzila w 17 tyg. [polski lekarz w irlandii]
a jak bylam w polsce u 2 ginekologow w 20-21 tyg to powiedzieli ze za wczesnie jeszcze

U Emotion impreza dla najbliższej rodzinki, to jak małe wesele :)
dokladnie :)

Ale fajnie bo kazdy cos przynosi [na spotkania] kazdy sprzata 'po' czy naczynia czy cos - ostatnio po urdinach ja naprzyklad nie zrobilam nic [ale ja powinnam lezec] i tylko koncem koncow przygotowalam na urodziny a potem juz mnie nic nie intereswalo. Fajnie tak, jak np. ostatnio w Boze narodzenie [4 lata bylam za granica] zjechalismy bo bylam na macierzynskim, te tlumy ludzi, orkiestra [wnuki tesciow graja w orkiestrze koscielnej] skrzypce sksofony, tyle ludzi masakara jakas :)
 
reklama
moj maz ma brata, 18 kuzynow, i tylko jedna kuzynke w rodzinie:baffled: chyba jestesmy skazani na chlopakow....
ja mam za to dwie siostry, tata sie syna nie doczekal;-)

z chinskiego mi dziewczynka wychodzi i to bardzo prawdopodobna niby bo czerwono w tej mojej rubryce kilka miesiecy przed i po zaplodnieniu:-) no i mam mala nadzieje ze bedzie dziewcze, ale cos mi mowi ze geny tatusia moga przezwyciezyc chinski kalendarz...

co ciekawe wyliczylam chinski kalendarz dla mojej mamy - 3 corki trafione, i dla kolezanki - parka trafiona. jestem w szoku!! na majowkach laski pisza ze wedlug chinczykow naukowo potwierdzone 90% trafnosci a wedlug USA - 85.... ciekawe...
 
Josi będzie dziewczyna u Ciebie. mi też wychdzi dziewczyna a ja bym chciała chłopca, Mój m chce dziewczynkę oczywiście z drugiej córki się bardzo ucieszę, oby Bóg dał by było zdrowe
 
Jak nic u mnie wychodzi dziewczyna.
Po smakach, po wszystkim... i brzuch już mi stwardniał. Dlaczego piszę że stwardniał... nie w sensie twardniejącej macicy, ale zrobił się taki, że nie mogę wetknąć w niego palca :p A ja tłusta jestem i zawsze był miękki jak poduszka :D
 
W poprzedniej ciąży o płci dowiedziałam się w 12tc na usg genetycznym. Teraz mąż chciałby syna, a mi jest wszytko jedno ;-)
 
Mi wychodzi dziewczynka :-) w czwartek idę na USG i mam nadzieje ze ginka uchwyci ładnie nuba żebym mogła sobie pogdybać kto to ;-)
 
reklama
Lili mi się zgadza, teraz wychodzi chłopak :) No cóż mąż będzie smutny bo chciał drugą córkę. Ale poczekam aż sam zobaczy płeć na usg ;))
 
Do góry