reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

Ja czuję, że będzie chłopak, ale wszyscy mi mówią, że jak są mdłości i wymioty to na bank będzie dziewczynka. Generalnie nie zwracałam nigdy po słodkim, a w chińskim kalendarzu wychodzi mi, że chłopak, zobaczymy :cool2:
 
reklama
Z tego chińskiego kalendarza wychodzi mi, że będę miała córkę, natomiast intuicja i wszelkie znaki na ziemi i niebie przepowiadają mi, że będzie to synek. Cóż, jestem niesamowicie ciekawa płci. Najważniejsze oczywiście, żeby dzidzi było zdrowe, ale marzy mi się dziewczynka, tatuś z kolei liczy na chłopczyka. Oczywiście każde będziemy kochać tak samo mocno:)
W piątek byłam na badaniach prenatalnych. Liczyłam, że Maleństwo rozłoży nóżki, ale lekarz nie mógł niczego stwierdzić jeśli chodzi o płeć.
Ale dzidziuś rozwija się prawidłowo, co bardzo nas uradowało. Przezierność karku zaledwie 1,1 mm więc zespół Downa raczej nas nie dotyczy.
 
Z tego chińskiego kalendarza wychodzi mi, że będę miała córkę, natomiast intuicja i wszelkie znaki na ziemi i niebie przepowiadają mi, że będzie to synek. Cóż, jestem niesamowicie ciekawa płci. Najważniejsze oczywiście, żeby dzidzi było zdrowe, ale marzy mi się dziewczynka, tatuś z kolei liczy na chłopczyka. Oczywiście każde będziemy kochać tak samo mocno:)
W piątek byłam na badaniach prenatalnych. Liczyłam, że Maleństwo rozłoży nóżki, ale lekarz nie mógł niczego stwierdzić jeśli chodzi o płeć.
Ale dzidziuś rozwija się prawidłowo, co bardzo nas uradowało. Przezierność karku zaledwie 1,1 mm więc zespół Downa raczej nas nie dotyczy.
super, tylko się cieszyć, najważniejsze to zdążyć do 13t6d później ta opuchlizna schodzi i badania nie są miarodajne, tak zastanawiam się co z tymi kobitkami, które dowiadują się o ciąży w 4, 5 miesiącu? Jedną znam taką dziewczynę co dowiedziała się w 5 miesiącu, była w niezłym szoku.
 
Ja wg miesiączki mam 14t6d, wg lekarza 14t4d i co mam mieć w sygnaturce? wpisałam wg lekarza :) Wy jak macie w sygnaturze, wg miesiączki czy lekarza?
 
reklama
Do góry