reklama

Kto lubi kucharzyć?

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez pepsicOLA, 23 Lipiec 2010.

1. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

czy zabawa w kuchni, wszelkie kulinarne eksperymenty są dla Was odstresowaniem? Dla mnie owszem... :)

2. karolka84

karolka84 mama kwietniowa '09

Dla mnie zdeydowanie też! Zwłaszcza w materii wyrobów słodkich:)

3. reklama
  4. misia92

misia92 mamusia Michasia

co do słodkości w przyszłości mam zamiar dojść do perfekcji :):) narazie idzie mi całkiem nieźle ale u mnie w domu zjedza wszystko co zrobie ;-)

może jakieś ciekawe przepisy na popisowe wyroby???

5. bel.unia

bel.unia Początkująca w BB

ja bardzo lubię gotować, eksperymentować przy okazji,
    szczególnie jak mam zły dzień albo męczy mnie chandra \ale za to piec nie znoszę
    za to mogę polecić dobrą cukiernie/kawiarnie na Ursynowie ;-)

-------
    pościel haftowana
    Marletto - ponadczasowe piękno

6. Agnieszka0909

Agnieszka0909 Początkująca w BB

Jeżeli kogoś interesuje ozdobienie tortu jak na fotografi to mogę podać przepis jak to zrobiłam. Pozdrawiam.
    DSC00322.jpg

7. willow

willow Zaciekawiona BB

Ja najbardziej lubię piec ciasta, może dla tego, że tak uwielbiam wszystko co słodkie:) Rodzina też jest zadowolona, blaszka ciasta znika w mig:)

8. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

a może macie jakiś sprawdzony przepis na pieczoną szynkę?

9. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

ja mam reke do gotowania, zazwyczaj mi wychodza wszelkie posilki i wypieki, z tym ze musze miec przepis, chocby spisany ze streszczenia kolezanki czy mamy :-) zaczynam dopiero mozna by rzec przygode z gotowaniem, bo do 18roku zycia jak mieszkalam z rodzicami to mama nie dopuszczala mnie do kuchni twierdzac ze ona zrobi wszystko sprawniej i szybciej a ja jej bede przeszkadzac. Natomiast KOOOCHAM gotowac, najbardziej mi sie podobaja te najzwyklejsze przepisy. jesli macie jakies sprawdzone to chetnie poczytam i poeksperymentuje :-)

10. reklama
  11. ala_83

ala_83 Zaciekawiona BB

Może wy mi pomożecie:) Gdy byłam z mężem na Słowacji poczęstowali nas regionalną zupą czosnkową z grzankami i serem. Zupa była tak pyszna, że postanowiłam zrobić podobną w domu. Szukałam różnych przepisów w Internecie i kilka razu nawet zupę zrobiłam, ale dalej to NIE JEST TO. Słowacka zupa czosnkowa była bardziej czosnkowa niż moja. Nie wiem jak spowodować, żeby smak czosnku był bardziej intensywniejszy. Tylko mi nie piszcie, ze trzeba dodać więcej czosnku, bo to sama wiem:) Czy ktoś ma może DOBRY przepis na ta zupę słowacką?

12. Maxxima

Maxxima Zaciekawiona BB

Ja uwielbiam przesiadywac w kuchni!! :) A w wolnych chwilach rozmyslam o potrawach, ktore moge przygotowac moim Najblizszym.. :) Bo dla siebie samej gotowanie jest stanowczo zbyt nudne, zebym mu chciala poswiecac tyle uwagi i czasu. Jak musze sama sobie cos upichcic to szybciutko raz dwa cos gotuje (ale nigdy gotowce ;) - na to starczyc czasu musi), dopiero jak dla wiekszej ilosci osob mam cos wyczarowac budzi sie we mnie dusza kucharza :D

Poleć forum