reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto ma przepisy dla alergika??

z ogromną radością witam wszystkie mamusie ,które mają problem z alergia u swoich skarbów.Jestem poczatkujaca i nie bardzo jeszcze wiem jak sie poruszać na Baby Boom.Mam 7miesięcznego Mateuszka,którego karmię piersią a chciałabym wprowadzić zupki ,ogólnie jedzonko ale nie wiem jak poniewaz mój skarbus ma niestety alergię.Błagam jeśli jest gdzieś mamusia ,która wie jak przyrządzić maleństwu zupkę to bardzo proszę o pomoc na adres katemroz@o2.pl z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam gorąco:)
 
reklama
Dzięki za te linki!!1 Zaraz biorę się za przeglądanie tych stron. Mam półrocznego synka Adasia. Od trzech miesięcy jest na Nutramigenie. Ostatnio zaczęłam mu wprowadzać gotowe zupki ze słoiczków i efekt był piorunujący. Natychmiast dostał odczyn alergiczny i męczy się niesamowicie ze swędzącą skórą. Pozdrawiam.
 
z tymi linkami z działu Przepisy dla Alergików coś jest nie tak :baffled::baffled:
raptem tylko kilka linków działa :-(
mam prośbę - czy możesz jeszcze raz wstawić poprawne linki?
będę wdzięczna...
 
dziewczyny ;-) te linki byly wstawiane ponad 2 lata temu wiec nie ma sie co dziwic ze czesc juz nieaktualna :-(
 
Witam Was wszystkich! Jestem młodą mamusią 10-cio miesięcznego smyka i tak naprawde dopiero co zaczynam uczyć sie gotować dlatego też proszę was przesyłajcie mi na niżej podany adres jakieś ciekawe przepisy bo te moje sprawdzone to powoli zaczynają się nudzić Kubusiowi...
Mały uczulony jest na białko jaja kurzego, orzechy ziemne, mąkę pszenną, marchew, ziemniaki, żółtko jajka kurzego, soja.
Z gółry dziekuję
xxpaaaulinkaaxx@vp.pl
 
jejku... ale zbawienie :-)
ja dowiedziałam się tydzień temu że wykluczamy z diety wszelkie alergeny i byłam przerażona... ale dzięki tym linkom trochę mi lepiej :-)
już mam wiele pomysłów!
POZDRAWIAM!
 
Ankieta przywidziana dla osób dorosłych cierpiących na alergię pokarmową i/lub mających dzieci z tą dolegliwością.

Szanowni Państwo, prowadzę badania nad znakowaniem opakowań produktów spożywczych w aspekcie alergii pokarmowej oraz umiejętnością czytania etykiet. Wyniki tych badań pozwolą zanalizować czy opakowania produktów spożywczych są odpowiednio oznakowane i jak oceniają to potencjalni konsumenci deklarujący stosowanie diety eliminacyjnej ze względu na jakiś składnik. Badania są anonimowe, a ich wyniki zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych (praca magisterska). Bardzo proszę u udzielenie szczerych i przemyślanych odpowiedzi na poniższe pytania.

Oto link:
http://www.moje-ankiety.p...71/sec-QOuBkury

Dziękuję za poświęcenie kilku minut...

Sama jestem alergikiem pokarmowym, wiec wiem co to znaczy
icon_sad.gif


Pozdrawiam,
Magda
 
reklama
Do góry