reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto ma szczękoczułki a kto nibynóżki-trudne albo śmieszne pytania dzieci

Dołączył(a)
30 Marzec 2006
Postów
12
Mogłybyśmy (a właściwie Wy, bo ja jeszcze na malucha czekam) wpisywać tu jakieś trudne albo śmieszne pytania dzieci i jak poradziłyście sobie z odpowiedzią. Z czasem mogłybyśmy utworzyć może listę pytań.I to tyle-mam nadzieję, że pomysł się przyjmie.
 
reklama
1. Pytanie abstrakcyjne - ,,czemu tramwaj ktory nas mijal byl smutny?"
2. Pytanie powazne ,,Czemu jestem dziewczynka,a n ie chlopcem?"
3. Pytanie powazne ,,Czemu ty jestes moja mama,a ja corka?"
 
Mamusiu.. a dlaczego czasem rok jest przestępcą - czy on coś kradnie?.. bo mówicie rok przestępczy.. :laugh:

Dlaczego dziadek jest łysy na łysinie a babcia ma owłosiony mózg? :laugh:

Dlaczego morski ogórek strzela z otworku dupnego flakami? :laugh:

Nie masz zmarszczek tylko skóra ci sie pomarszczyła ;)

Kiedy czasem jestem zła na mężą i coś tam na niego pod nosem gderam, Julcia mówi: "Nie martw się mamusiu - faceciki juz tak mają.. ale czy to jest powód żeby sie denerwować? Najważniejsza jest miłość" :)

I wczorajsze:
... to znaczy,że jak będę taka stara jak ty to też już bedę mamą? ;D






 
Karolina - oto jak odpwiedzialam na pytanie o ktore pytasz:

Poniewaz tego dnia padal deszcz,odpowiedzialam Zuzi,ze: ,,tarmwaj jest smutny,bo nie ma takiego kolorowego parasola jak Ty i musi moknac :("

Ostatnie pytanie z trudniejszych:
Dlaczego glowa jest na gorze a nogi na dole?
Moze moja odpowiedz nie jest zbyt fajna,ale mocno mnie zaskoczylo=zatkalo i odp.,ze ,,poniewaz tak stworzyla natura i nie mozemy tego zmienic,tak jest dobrze i jakos funkcjonujemy" ::)

Pozdrawiam Katka
 
Agawa.......pytanie

Dlaczego morski ogórek strzela z otworku dupnego flakami?  :laugh:

mnie rozbroiło..........


WYMIĘKAM..buhaha
 
reklama
Mamusiu, a dlaczego masz takie duze cycuszki? Masz tam mleczko?
- Nie kochanie, jeszcze nie, ale jak bedzie dzidzius, to bede miala mleczko.
- Dlaczego?
-bo dzidziusie jedza mleczko mamusi, Ty tez jadlas mleczko od mamusi.
-Dlaczego?
-bo bylas dzidziusiem
-Dlaczego?
-bo urodzilas sie taka malutka.
-Dlaczego? (...) to ty nie karm mamusiu z cycuszka, ja nakarmie go z butelki.
 
Do góry