reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

e-stera

Fan(ka)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2007
Postów
11 174
Miasto
Północny wschód
Dziewczyny wpisujcie w tym wątku postępy swoich dzieciaczków........co już potrafią:tak:
Zacznę pierwsza.Mój syneczek podnosi główkę jak go noszę w pionie i potrafi ją utrzymać kilka sekund to samo jest jak leży na brzuszku.Uśmiecha się także jak do niego się mówi:-D
 
reklama
Mój Szymek (3 miesiące), zaczął niedawno głośno się śmiać, artykułować pierwsze "wypowiedzi" w stylu:gu,gli,bu . Powolutku rwie się do siadania :)) Odkrył również, że pokrzykiwanie na rodziców, w stylu "ej" o 3 nad ranem jest dużo bardziej zabawne niż buczenie:)
 
nasza GABRYNIA potrafi wydać z siebie pierwsze dzwięki otwiera sie buska i czasem wyjdzie agiiiiiii lub egiiiiii myslę że usmiecha sie juz nie tylko grymasem twarzy tylko do swojej mamusi :-)
 
Nanina a to nie Refluks.............?
A Olisiek wydaje dźwięki jak się śmieje na razie to takie piszczenie.No i wczoraj zostawiłam go na pleckach a przychodzę potem a on leży na boku:szok::szok::szok:.A na brzuszku jak leży to po za tym że podnosi główkę to jeszcze sobie raz na prawo a raz na lewo nią sobie kręci:-)
Pomimo że tak malutko waży to jest bardzo silny, nawet pediatra to nam powiedziała:tak:
 
Moja Natalia jak ja klade na brzuszku to obraca glowke raz w lewo raz w prawo i potrafi pare sekund ja utrzymac a jutro dopiero konczy 2 tygodnie. i jak zlapie ja za raczke to sie tak napina jakby sie podniesc chciala. Mala silaczka.:-D
 
GABRYSIA POBIJE WSZYSTKICH W PłACZU I WRZESZCZENIU NO I...... REKORDY BIJE W NIE SPANIU :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)no::no::no:
 
Zuzia jak miala 1 dzien to przelozyla sobie glowke z jednego boku na drugi lezac na brzuszku!!:szok: Mialam naprawde podobna mine...Usmiecha sie slicznie do mamusi,zaczyna wodzic za mna wzrokiem.Jak ja poloze na brzuszku to usiluje juz pelzac...Tlumacze jej,ze raczkuja dzieci kilkakrotnie(a czasem kilkunastokrotnie) starsze od niej i ze to sie na razie na pewno nie uda...Ale Zuzka sie nie poddaje i sie kreci wokol wlasnej osi.Bo nozkami sie odpycha a na raczkach spoczywa za duzy ciezar...
 
Moj Juleczek trzyma mocno glowek jak lezy na brzuszku... az za dlugo czasem i martwie sie zeby sobie czegos nie nadwyrezyl, wodzi za mna wzrokiem, a jk mowie to sie rozglada gdzie jestem- jak sie do Niego mowi- co bardzo uwielbia- usmiecha sie, jak glaszcze Go po glowce- co kocha chyba najbardziej- to zasypia , czasami jak je zapomina o tym, ze trzeba polknac i mnie pluje:) ale najlepszy jest w przesikiwaniu ciuszkow.... no nie moge sobie z tym poradzic.... co chwile trzeba Go przebierac.... nie wiem jak On to robi bo dokladnie zakaldm pampersy.... ale jest moim Cudenkiem i wszystko Mu wybaczam:)
 
Mój Olisiek też czasami zapomina połknąć i trzymając cyce w buzi mleko mu bokiem wycieka i leci po szyi na dekolt....więc jemy z pieluchą pod brodą lub w śliniaku który mu sięga do pępka:-D:-D:-D
Oliś wodzi wzrokiem za karuzelką i za zabawką jak mu się nią przed oczami macha
 
reklama
I uwielbia leżeć na moim brzuszku i dekoldzie swoim brzuszkiem i śmieje sie jak go głaszczę po pleckach i zazwyczaj tak zasypia:-)
A dzisiaj zaczął gaworzyć i od jakiegoś czasu potrafi skladać rączki i paluszki zaplatać jak ma złożone rączki i oczywiście pcha palce do buzi, nawet ostatnio udało mu się kciuka possać.........:sorry2:
 
Do góry