reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po cesarce?

Szalona po 2 cc to juz innej opcji nie ma;p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest.... mozna rodzic po cc silami natury,....
Ale jezeli pacjentka miala juz cc... to drugie moze tez miec cc.... pisze sie E nie wyraza zgody na sn....
Ja w drugą ciaze sie balam zajsc..... po 2 dniach... sily na nic nie mialam... spalam pomiedzy 7 minutowyni skurczami... taka moja noc przed porodem... parlam 2 razy i tak to nic nie dalo... wszystko na nic... na koniec sie maly przekrecil... a ze wody zielone to duzo czasu nie bylo.... druga cc..super... leciutkie skurcze...i na sale... znieczulonko... chodzilam zgieta w pil przez 3~4 dni... ale przeciwbólowe dawaly rade
 
reklama
Po 2cc na pewno nikt nie zgorzi sie na porod silam natury .Nie ma takiej opcji.Co innego po 1 cc ale nie po 2.Za duze ryzyko.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, mam pytanie ile czekałyście z zajściem w kolejna ciąże po cesarce ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Po 2cc na pewno nikt nie zgorzi sie na porod silam natury .Nie ma takiej opcji.Co innego po 1 cc ale nie po 2.Za duze ryzyko.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

No ja pisalam ze po pierwszym cc moze byc drugie sn,.. ja sie zdecydowalam na drugie cc...... nie pisalam ze po 2 cc moze byc trzecie sn.... bo tez moim zdaniem za duze ryzyko....ale przypadki takie są...lekarz ocenia blizne.. kiedy bylo ostatnie cc..itd.. to jest sprawa pacjentki i lekarza prowadzacego
 
Witam, mam pytanie ile czekałyście z zajściem w kolejna ciąże po cesarce ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

1,5 roku czekałam po pierwszej cc..jak zaszlam w druga ciaze...
Natomiast teraz syn ma 1 rok..i chyba wpadlismy z mężem :).. sie okaże za 2 tyg...

Blizna baaardzo ladnie zagojona...
 
Szalona o kurcze a test robilas?

Ja mialam cc w 2010 i drugie w 2017 w czerwcu.
Nie planuje 3 ciazy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szalona o kurcze a test robilas?

Ja mialam cc w 2010 i drugie w 2017 w czerwcu.
Nie planuje 3 ciazy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie robilam... bo jeszcze za wcześnie,
Ale skoro zabezpieczenie zsunelo się wczoraj......i od wczoraj mam plodne dni...dzis mam sluz jak na owu... tak wiec ryzyko duże..
Przez 10 lat sie nam tak nie zdazylo, a 3 razy jak bylo bez zabezpieczenia ( planowane) to 3 razy za pierwszym razem zaciazylam...przy moim szczesciu...to podejrzewam, że ...... no nie wiem..zobaczymy co bedzie to weźmiemy na klatę :) ale steres nieukrywam jest duzy...!!

Jak chcielismy zaciazyc to co 2 dni sie staraliśmy :)... może te plemniki nie przetrwaly doby... :p
 
Ostatnia edycja:
Szalona wbrew pozorom nie jest latwo zajsc .Choc jak mowisz ze u Ciebie to zawsze szybko szlo...

1516346213-985df05aa06ea400-aaaaaa.png


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pierwsze CC miałam w lipcu 2010, drugie w kwietniu 2015 teraz w lipcu czeka mnie 3
 
Do góry