reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Kto po cesarce?

Temat na forum 'Dzieci rok po roku' rozpoczęty przez sonika08, 21 Listopad 2008.

1. oliwka_11

oliwka_11 Moderatorka mama X 3 Członek załogi

Ja jestem po 4cc. Teraz minoe 4 mc od 4cc
    ...na poczatku przyszlego roku starania o 5 ciaze. Teraz 4 + cc to juz nie problem dla lekarzy. Ale najlepiej skonsultowac z lekarzem. Mi synek zmarl bo byl chory zaraz po cc. Wiec moja lekarka powiedziala ze najlepiej rok a minimum 6 mc ....wiec ustalilysmy ze tak 9-10 mc mozemy strtowac....oczywiscie jeatem po kontroli

2. ania_ka87

ania_ka87 Fanka BB :)

ja jestem po 3 w tym po ostatniej ciazy blizniaczej i lekarz delikatnie dal mi do zrozumienia ze chyba juz dosc tych cesarek...8-)

3. reklama
  4. kasiula8878

kasiula8878 Fanka BB :)

W tą ciąże bliźniaka zaszlas po pół roku od cc prawda? Jak przebiegała ciąża jak z blizna?

5. ania_ka87

W druga zaszlam pol roku po pierwszej a w blizniacza dokladnie rok i miesiac po drugiej cesarce :D nic sie w zadnym wypadku z blizna nie dzialo a robilam wszystko do konca normalnie ;) ciaze bezproblemowe :)

6. kasiula8878

kasiula8878 Fanka BB :)

Ja właśnie jestem pół roku po cc synek odszedł w 25t poród przedwczesny teraz mam wizyte 6go I zastanawiam się czy dostanę zgodę tak bardzo bym. Chciała lekarz kazał zgłosić się po pół roku na posiew I cytologia I z wynikami badan

7. ania_ka87

Trzymam kciuki za powodzenie ;)

8. florence_doughter

florence_doughter Aktywna w BB

U mnie też będzie mała różnica. Termin na 19 marzec. 18 miesięcy między porodami. Pierwsze cięcie po akcji, i co dalej jeszcze nie wiadomo, ale raczej cięcie, bo za krótka przerwa.

Poleć forum