reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. kwiat_lotosu

kwiat_lotosu Fanka BB :)

lolitka200 jak Ci już w 9dpt pokazała się 2 kreska to ciąża na pewno silna :) Nie martw się na zapas i uwierz w swoje dzieciaczki, no i były 3 dniowe to już w ogóle rzadko się zdarza, że tak szybko test wychwyci ;) Silne zarodeczki, trzeba być dobrej myśli naprawdę :) Pierwsze tgodnie najważniejsze, więc nie stresuj maluszków ;)
    ANOWI32 wiele dobrego o nim słyszałam i znam dużo dziewczyn, które próbowały latami i dopiero u Niego się udało. Sama miałam się przenieść do Boćka gdyby się nie udało w Art., ale na szczęscie nie było takiej potrzeby ;) Trzymam kciuki za program.

2. Balbi_nka

Balbi_nka Fanka BB :)

Andzia, 2-3 strony wcześniej pisałam o badaniach genetycznych. Można je robić na NFZ, ale różnie się czeka na wizytę. Ja czekałam 3 tygodnie, winnym mieście można nawet 8 miesięcy. Najpierw musisz mieć skierowanie (ja je dostałam od lekarza rodzinnego). Prywatnie kosztuje ok. 350zł od osoby.
    Wydrukuj sobie z tej strony

http://www.fundacjaam.pl/poradnia_genetyczna.html

informację dla pacjenta i lekarza. Mają obowiązek wystawić Ci skierowania (osobne dla Ciebie i męża), ale często kręcą nosem, dlatego warto mieć taki wydruk przy sobie i mieć asa w rękawie [​IMG]
    Jeśli wynik wyjdzie zły, to nie można w żaden sposób tego leczyć. Wtedy jest wskazanie do IVF z PGD (diagnostyka preimplantacyjna zarodka). Robi to Invicta i ja właśnie w sierpniu wybieram się tam z tego powodu

3. reklama
  4. lolitka200

lolitka200 Wiem tyle,ze nic nie wiem

do dziewczyn ktore braly clexane profilaktycznie

kiedy lekarz wam kazal odstawic ta clexane i acard?

5. lopop

lopop Szczęśliwa mamusia

kochana gratulacje
    ogromnie się cieszę :) i życzę ciąży mnogiej:):)
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za piękną betkę:)

6. szarlotka80

szarlotka80 Fanka BB :)

Lolitka gratuluję już po cichu:)I po swojemu...ja miałam drugą kreseczkę w 8dpt taką słabszą ale była:):)No i pozytywnie wszystko narazie.....:)
    Nie było mnie tu dawno i nie bardzo wiem co u kogo:(ponadrabiam powoli....
    Ciężarówkom gratuluję.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. danii

danii Fanka BB :)

Dziękuję za info, zapytam jeszcze w Invimedzie czy też mają, chociaż wątpię, a 30 minut przed transferem i 30 minut po było by cięzko, nie przedostanę się z Gdańska do Gdyni w 30 minut.
    Zastrzyki wyciszające zaczynam 7 sierpnia i już wiem, że na początek Gonapeptyl.
    Nie bój się poniedziałku, Ty już tyle przeszłaś, że musi być teraz dobrze, trzymam mocno kciuki. Pomyśl, że w poniedziałek się dowiesz ile tam serduszek bije :)

8. danii

danii Fanka BB :)

Lolitka moje kciuki również zaciśnięte :)

A czy któraś podchodzi do IVF w sierpniu? Przydałaby mi się jakaś towarzyszka.

9. marcikuk

marcikuk Fanka BB :)

lolitka - dokładnie tyle czekałaś na dwie kreski i sie doczekałaś to i na betke poczekaj jeszcze kilka dni na pewno będzie wysoka :D

10. reklama
  11. lulin

lulin Zaangażowana w BB

Robiłam wczoraj (11 dpt) bete i wyszło 145. I teraz martwi mnie mały przyrost w stosunku do tej sprzed 2 dni (89). W klinice mówią, że jest dobrze, przyrost jest prawidłowy i że mam zrobić powtórkę w czwartek żeby umówić termin USG. A mnie zżera niepokój, że tak przyhamowało kiedy właśnie powinno się rozkręcać.

Dziewczyny co sądzicie o takim przyroście, szczególnie w stosunku do poprzednich wyników?

12. martyna222

martyna222 udało się ! :)

Kurde wracam z wyjazdu i to takie wiadomości
    LOLITKO GRATULUJĘ BETA TO PEWNIE FORMALNOŚĆ :)
    w końcu ci się udało :) cieszę się razem z tobą

Poleć forum