reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
zakreconabunia o podrażnieniu po Lutinusie nie wiele słyszałam...prędzej po Luteinie i wtedy po zmianie na Lutinus było lepiej. A aplikujesz aplikatorem? Czy palcem? Może aplikator Cię podrażnił?
 
najki - Ty nie szukaj w necie objawów i chorób. Idź jak człowiek do lekarza i tyle. Co do wyrostka......to boli Cię po prawej stronie? Myślę jednak, że to od nasilonej @ i może od kręgosłupa. Ale lepiej sprawdzić niż bagatelizować.
Aaaa, nie wiem czy np. od torbieli może być taki ból. Ja miałam raz torbiel i jajniki bolały jak to po stymulacji. Teraz mam jajniki usiane torbielami, bo nie zeszły po stymulacji przez ciążę, ale nie czuję by mnie to bolało. Niby jajniki mam nadal powiększone i wszystko samo się zmniejszy i torbiele zniknął, tylko trzeba na to czasu w obecnej sytuacji.
Podsumowując - idź do lekarza i nie wymyślaj chorób ;)
 
Rada ja pierwsze in vitro robiłam w Poznaniu a drugie i trzecie w Białymstoku ja do nich już pojechałam po laparoskopiach, hirstero, hsg itp. Tak, że nie mieli mnie na co naciągnąć. Ja już miałam zdiagnozowanà endometriozę a mąż teratozoosoermie. U nas zajmowali się tylko in vitro.
 
Tak jest Hess! :p
Tak, ból w prawej pachwinie. Noc była spokojna. Całą przespałam, więc albo nie bolało, albo niezbyt mocno. Na razie jest OK, lekko czuję. Zbieram się do pracy i zobaczymy co czas pokaże.

Natula
wciąż kciuki za Ciebie i kropka. Daj znać co i jak.
Miłego Dnia babeczki
 
Hess ratunku, pisałaś, że przy hiperce miałaś nudności, wymioty itp. Czy brałaś jakieś środki na to? Ja biorę Dostinex i zamur, ale codziennie od chwili otwarcia oczu jest mi tak niedb, że nie wiem co robić. Dzisiaj w drodze do pracy kilka razy mnie cofnęło, help
 
reklama
LUTY:

10: aniolkowamama - usg :-)
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
11: Bety72 - badanie progesteronu
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: 24magda09 - transfer :-)
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
15: Emenems - kontrola wagi u Em :)
16: Bety72 - MEGA, WYPASIONA BETA!!! :-) <3
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
22: aniolkowamama - prenatalne :-)
22: Nova-2016 - wizyta kontrolna przed transferem :-)
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry