reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jo.M strasznie mi przykro, trzymaj sięjakoś, nastęnym razem na pewno się uda :tak:

Gkvip gratuluję po cichutku i trzymam kciuki za jutrzejszą betkę.
Jak ja Ci zazdroszczę, ja mam jeszcze tyle czekania:crazy:

Lolitko ​jak się czujesz, bóle nie wróćiły?
 
reklama
Cześć dziewczyny , co ja bym bez Was zrobiła. Dziękuję za słowa otuchy.
Jutro jadę do kliniki potwierdzić co już wiadomo. Zobaczymy co dalej.

gosssssia4 nie martw się niczym. To plamienie to może być właśnie to:-)
Trzymam kciuki.

gkvip2505 to super wiadomość. Czekam na dobre wieści.
 
Gkvip gratuluję po cichutku i trzymam kciuki za jutrzejszą betkę.
Jak ja Ci zazdroszczę, ja mam jeszcze tyle czekania:crazy:

Danii - Dziekuje Ci bardzo za kciukasy. Im blizej jutra tym wiekszy stres tak sobie mysle o tych 9 dniach i musze Ci powiedziec ze wbrew pozorom to byly cudowne dni - dni moich i mezusia marzen, marzen o nas i o dzidzi. I NIE JUZ SIE SPELNI TEN CUD:tak:
 
agulkak
z clexane jest tak ze sa rozne szkoly. o ile nie mialas stwierdzonych wczesniej problemow zwiazanych z krzepliwoscia czy antyfos - wtedy nie ma potrzeby brac cala ciaze. wtedy sa 2 szkoly: bierzesz do momentu jak zobaczysz serduszko albo jak czesto tez robia do konca I trymestru. ta druga opcja niby jest podyktowana tym, ze clexane pomoze w rozwinieciu prawidlowo funkcjonujacego lozyska....

ja osobiscie wybralam opcje posrednia i bralam do 10 tygodnia:)
 
JESTEM W CIAZY!!!:happy: UDALO SIE!!!
Nie dawno dostalam potwierdzenie z kliniki - wynik badania krwi POZYTYWNY:happy: Tak sie ciesze!!! Niestety nie wiem nic o szczegolach wyniku nie podali mi bety jedynie za jest pozytywny wynik, ale teraz nie ma to dla mnie znaczenia. 14 listopada jade na USG.
DZIEWCZYNY NAPRAWDE WARTO CZEKAC I WALCZYC NAWET 12 LAT JAK MY - CUDA SIE ZDARZAJA!!!
 
reklama
Do góry