reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Strawbelka, nie powiedziałam pani lekarz, ze jestem po in vitro . Jedynie dała mi skierowanie do hematologia.
U mnie w mieście nie mogę nikomu powiedzieć o in vitro. To taka dziura i niedaliby nam żyć.
Zbroch mi nie chciał przepisać clexanu, pytałam i mówiłam o przeciwcialach.
Kazał tylko acard, a dopiero po pozytywnym teście miał wprowadzić clexane.
Może spróbuję iść jutro prywatnie do internisty i pokazać wyniki krwi , może uda mi się coś wskurac, tylko, czy to nie za późno?
Ivo ja bym Ci mogla wyslac z 5 sztuk fragminow, ale zanim Ci to dojdzie, to bedzie ze 3 dni, bo jutro moglabym wyslac dopiero wieczorem.
Mam dla siebie bo caly czas biore, ale z dobrego serca moglabym Ci wyslac. Tylko nie wiem czy nie bedzie za pozno. Lepiej jakbys jutro juz wziela.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ivo a mialas robione jakies badania dodatkowe typu test V Leiden, przeciwciala przeciwkardiolipinie czy antykoagulant toczniowy ? Mi lekarz po pierwszej probie je zlecil podobno wyniki maja wpływ na zagniezdzenie zarodków.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koralik ja tez plamilam w roznych kolorach teczy. Nawet skrzep byl i jakiesz czarne farfocle, potem czysto i potem znow plamienia.
Nie martw sie[emoji4]

Edit. Ja mialam podane 2 3-dniowe zarodki. Sikaniec wyszedl juz 9dpt, blady ale wyszedl. Bete robilam 10dpt.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana pocieszylas mnie.Mam jednego zbunkrowanego sikanca na czarną godzinę. Zrobię rano i zobaczymy co będzie. A w czwartek pójdę na betę.
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :*
Ivo walcz!! :*
Witaj Dora2016 :* my jesteśmy na różnych etapach ale w grupie zawsze raźniej.
 
Ivo ja bym Ci mogla wyslac z 5 sztuk fragminow, ale zanim Ci to dojdzie, to bedzie ze 3 dni, bo jutro moglabym wyslac dopiero wieczorem.
Mam dla siebie bo caly czas biore, ale z dobrego serca moglabym Ci wyslac. Tylko nie wiem czy nie bedzie za pozno. Lepiej jakbys jutro juz wziela.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję Ci za pomoc kochana, niestety będzie za późno.
Szkoda, ze wcześniej nic nie próbowałam sama załatwić.
Byłam pewna, ze dostanę po transferze jak przy udanym in vitro.
Jutro pójdę prywatnie i będę musiała naklamac i uprościć.
Wzięłam w razie czego drugi Acard.

Marzen88, mam lekko podwyższone przeciw ciała antykardiolipinowe. Reszty nie robiłam , bo pierwsze in vitro powiodło się na heparynie, acardzie i encortonie.
Mam tylko anty Tpo1000 , anty Tg160.
I przy tym Hashimoto.
I byłam pewna, ze heparyne dostanę.
Koralik, kochana ty też trzymaj się.
Przy pierwszym in vitro 3 dniowych zarodkow beta wyszła już 10 dpt.
 
hej , pytanie ma czy kojarzycie lekarza Tomasza Zbroch z Białegostoku ?
Jutro ma przeprowadzić moją punkcję w szpitalu i nie wiem czego się spodziewać .
I jeszcze jedno czy lecząc się w Artemidzie punkcja i transfer są w klinice czy też w szpitalu >
Wie ktoś . Miłego wieczorku :)
Z lekarzem stycznosci nie moalam choc slyszalam dobre opinie. Punkcja i transfer sa w szpitalu
 
Strasznie mnie jajniki bola, skurczowo/klujaco.. Raz az z kanapy spadlam :( martwie sie. Teraz jakby sie uspokoilo, ale jutro lece do kliniki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za wsparcie. Jesteście kochane.
Dzisiaj przez 3 godziny płakałam w samotności, zawioslam dziecko do teściów i wylakalam się.
Poszłam do internistki mojej zaprzyjaźnionej porozmawiać o moich wynikach krwi, ponieważ mam maloplytkowosc i czasy krzepnięcia zle.
Żaden lekarz od in vitro nawet na to nie kiwnal. Ona mi dużo wyjaśniła.
Mogą się u mnie tworzyć takie skrzepy , ktore przeszkadzają w implantacji. Nie mam z kim porozmawiać o in vitro. Jestem zupełnie sama z tym wszystkim.
U mnie nikt nie wie. Mąż kompletnie nie orientuje się w tych sprawach. Zna tylko podstawy.
A wiecie, ze ten skrzep byl tylko rano.
I za waszą namową pobiore jeszcze te leki, tylko, ze jestem bez clexanu.
Dziękuję wam bardzo wszystkim.
Ivo a czy ten twoj lekarz nie pomylil cie moze z inna pacjentka wiedzial ze to jest 4 dzien po transferze? Bierz leki dalej i nie stresuj sie bo to zle wplywa na zarodki uwierz w kropki wszystko bedzie ok. A internistka nie moze wypisac ci clexanu ? A jak nie to spytaj sie czy mozesz brac w zamian acard on jest bez recepty a tez rozrzedza krew.
 
Do góry