reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem są dwa szkraby wszystko ok tylko są w jednym worku i tu jest problem jeśli nie będzie między nimi błony to różnie może być no i maja jedno łożysko wiem ze nie będzie różowo mam jechać do docenta który się zajmuje takimi ciazami na pewno od ok 30 tygodnia będę leżeć w szpitalu i cesarka tez może też tak być ze będą wcześniej niż w 40 tyg . 08.09 następna wizyta jeszcze u mojej p. doktor a potem już u docenta
Super jednojajowe blizniaki twoj zarodek zaszalal :) troche nie fajnie ze jedno lozysko
Blona mam nadzieje ze sie jeszcze wytworzy
Super super :)
 
W invinedzie Leczyłam się u dr Dworniaka w sumie to wybrałam go opierając się wyłącznie na opiniach w necie w sumie jak i klinikę. Nie byłam zadowolona pierwsza wizyta trwała 10 min.kolejne max 5 jak na taśmie produkcyjnej. O sonohsg poprosiłam sama bo dr by się nie domyślił. Sam Dworniak dosyć specyficzny i zamknięty w sobie o wszystko trzeba było pytać o ile się wiedziało coś w temacie. Nigdy nie widziałam choć raz żeby się uśmiechnął.
Od czerwca leczę się w Białymstoku u dr Pierzyńskiego autora książki "zajść w ciążę " u niego pierwsza wizyta trwała prawie godzinę przed wizytą wypełniasz kwestionariusz aby wiedział na jakim etapie stoimy pytania typu czy palisz Ty i partner itp.U niego czuje ze jestem pacjetką jest konkretny ,bardzo serdeczny bardzo się angażuje. Od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie a uważam że w relacji lekarz-pacjent to jest ważne.
niestety In vitro kosztuje nie tylko wiele nerwów ale i pieniędzy  jestem w trakcie tej mam nadzieję nie tak długiej drogi. dr Dworniaka też poznałam na wizycie, wydawał mi się dość konkretny. Nie mówił dużo, raczej najważniejsze rzeczy, ale też nie musieliśmy się specjalnie dopytywać. Ja zazwyczaj jestem zdenerwowana i tak wiele nie zapamiętuję. W trakcie lecenia się przeprowadziliśmy i bliżej było mi do Gdyni, bo tez zostałam w invimedie i tu już dr Piątkowski, bardzo miły, bardziej gadatliwy, dużo pytań , dużo tłumaczenia. Zobaczymy jak to dalej będzie.
 
Tak Gosiu zaszalal błona może juz jest tylko dziś jeszcze nie widać za dwa tygodnie będzie juz widać na usg czy jest wpisz mnie proszę na 08.09 na wizytę i 19.09 i na badania prenatalne 26.09 Dziekuje
Super jednojajowe blizniaki twoj zarodek zaszalal :) troche nie fajnie ze jedno lozysko
Blona mam nadzieje ze sie jeszcze wytworzy
Super super :)
zaszkak
 
reklama
Trzymamy kciuki za piekne widoki :) blizniaki rybki oraz za owocne transfery :)✊✊✊

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi


25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:rybka14-wizyta pecherzykowa
25:katherine203 -criotransfer
25:buterfly -transfer


26:koralik83-betowanie 2
29:kilosiera- kontrola przed crio
30:milagros-wizyta kontrolna przed crio
30:Sil_sb -wizyta przed stymulacja
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
31:Zosia87 - betowanie
31:lile - wizyta kontrolna u gin

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
13:nieagatka - badanie prenatalne
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Katherina203 - transfer
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE]
 
Do góry