reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję ;) z tym lezeniem i pchnięciem gorzej. .. Bo ja juz jestem szczesliwa mama invitrowego łobuza. .. Lezec sie nie da w ogóle ;) ale podchodze do tego z mysla ze jesli sie ma udac to sie uda nawet w lekkim biegu... Wiem ze mi latwiej z tytułu wlasnie drugiej upragnionej ciąży. .. Zobaczymy... Doktor życzył corki tym razem i stwierdzil ze transfer idealny;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam podane zarodki w trzeciej dobie, więc teoretycznie za 12-14 dni. Zobaczymy, ile wytrzymam :)
Buterfly, trzymam kciuki, niech zarodeczki sie pieknie zakopia w "kolderce", jak to moj maz mowil[emoji6]
Pani dr. ma szczesliwa reke, wiec i u Ciebie musi sie udac[emoji4]

Katharina, oczywiscie za Ciebie tez trzymam kciuki[emoji4]



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam usg i widzialam moment podania. A kazali Wam kaszlec podczas transferu? Bo mi lekarz powiedzial, zebym zakszlala, bo to wywola jakby miniskurcz i bedzie widac czy macica przyciaga kropka czy go wypluwa [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tu to samo hihihihi
Dziwne metody naturalne do in vitro.
 
Dziękuję ;) z tym lezeniem i pchnięciem gorzej. .. Bo ja juz jestem szczesliwa mama invitrowego łobuza. .. Lezec sie nie da w ogóle ;) ale podchodze do tego z mysla ze jesli sie ma udac to sie uda nawet w lekkim biegu... Wiem ze mi latwiej z tytułu wlasnie drugiej upragnionej ciąży. .. Zobaczymy... Doktor życzył corki tym razem i stwierdzil ze transfer idealny;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Emma, kciukam i za Ciebie[emoji4]

Dziewczyny zaciazajcie i przenoscie sie na nasz watek[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buterfly, trzymam kciuki, niech zarodeczki sie pieknie zakopia w "kolderce", jak to moj maz mowil[emoji6]
Pani dr. ma szczesliwa reke, wiec i u Ciebie musi sie udac[emoji4]

Katharina, oczywiscie za Ciebie tez trzymam kciuki[emoji4]



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje...chetnie sie na waszym watku tez pojawie...moze sie uda...
 
Czy któraś z Was brała encorton po transferze? Miałyście po nim wilczy apetyt ?
Ja uwielbiam jeść ale teraz to już przeginam ciagle jestem głodna :(
 
reklama
Dziewczyny mam całe opakowanie estrofemu i 9 zastrzyków fragminu jakby któraś chciała chętnie wyślę bez opłat oczywiście
 
Do góry