reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem są dwa szkraby wszystko ok tylko są w jednym worku i tu jest problem jeśli nie będzie między nimi błony to różnie może być no i maja jedno łożysko wiem ze nie będzie różowo mam jechać do docenta który się zajmuje takimi ciazami na pewno od ok 30 tygodnia będę leżeć w szpitalu i cesarka tez może też tak być ze będą wcześniej niż w 40 tyg . 08.09 następna wizyta jeszcze u mojej p. doktor a potem już u docenta
Będzie dobrze:) teraz odpoczywaj i dbaj o swoje maleństwa:)
 
reklama
Rybko, nie czytaj.
Zobacz jakie mialas szczescie ze z jednego zarodeczka beda dwa sliczne dzieciaczki.
Napewno z maluszkami bedzie wszystko dobrze. To przeciez sa Wasze upragnione malenstwa.
Nie kazda taka ciaza musi byc problemowa. Ale moja ciaza zdarza się w 1% i jest bardzo problematyczna i nie każda dobiega szczęśliwego zakaczenia

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry