reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

niestety In vitro kosztuje nie tylko wiele nerwów ale i pieniędzy  jestem w trakcie tej mam nadzieję nie tak długiej drogi. dr Dworniaka też poznałam na wizycie, wydawał mi się dość konkretny. Nie mówił dużo, raczej najważniejsze rzeczy, ale też nie musieliśmy się specjalnie dopytywać. Ja zazwyczaj jestem zdenerwowana i tak wiele nie zapamiętuję. W trakcie lecenia się przeprowadziliśmy i bliżej było mi do Gdyni, bo tez zostałam w invimedie i tu już dr Piątkowski, bardzo miły, bardziej gadatliwy, dużo pytań , dużo tłumaczenia. Zobaczymy jak to dalej będzie.
Hej ja też się leczę u doktora Piątkowskiego, gaduła straszny ale odpowiada na wszystkie pytania, ja jestem w trakcie brania visanne jeszcze dwa opakowania i zaczynamy krótki protokół, a jak u Ciebie? Na jakim etapie jesteś?
 
reklama
Hej Kochana.Ja odpadam z gry narazie.Dziś @ przyszła...narazie nie mam siły dalej walczyć. Musimy zrobić przerwę, myślę że tak do listopada..Dziękuję że pytasz :* Zły dzień dziś mam :(
Edit: Gosiu wypisz mnie proszę z kalendarza..

Trzymaj sie a moze w tej przerwie uda sie naturalnie [emoji110][emoji6][emoji110][emoji8] trzymajcie sie Ty i Maz [emoji178]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylku jakie dostalas leki bo moj zestaw jest taki...
A wiec:
Luteine dopochwowo 3 razy po 2 tabl.
Encorton 2 razy po 1 tabl
Estrofem do ustnie 3 razy 1 tabl
Prolutex zastrzyk raz dziennie
Akard raz dziennie
Buscopan 3 razy po 1 tabl
Ja mam encorton 10 mg, lutinus 3x dziennie dopochwowo, estrofem 3x dziennie doustnie, femibion 1 x dziennie, fragmin 1 x dziennie (gęste to i strasznie boli), do tego po punkcji antybiotyk 2 x dziennie i sama biorę magnez- dziś 3 tabletki, bo mnie całe popołudnie ciągnie podbrzusze i jajniki.
 
Hej Kochana.Ja odpadam z gry narazie.Dziś @ przyszła...narazie nie mam siły dalej walczyć. Musimy zrobić przerwę, myślę że tak do listopada..Dziękuję że pytasz :* Zły dzień dziś mam :(
Edit: Gosiu wypisz mnie proszę z kalendarza..
Wypłacz się, Marta. Wyrzuć to z siebie. Wiem, że nie jest Ci łatwo :(
Odpocznij, odetchnij i wracaj do gry. Masz jeszcze mrozaczki, które na Ciebie czekają. Wierzę, że Ci się w końcu uda! Ściskam :-*
 
reklama
Do góry