reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie boli glowa i ogolnie czuje sie kiepsko. Zero energii, jakas taka deprecha. Chyba powaga sytuacji mnie dorwala. Jak sobie pomysle to czekanie na bete to mi sie slabo robi!

Ja mam wizyte we wtorek. Z moich wyliczen ; ) transfer bedzie jakos 6-7-8 wrzesien...

Moja lekarka sugerowała, że transfer bedzie 1,2 lub 3.09 :-) cieszę sie ze będę pracować - nie będę tyle myślec o wyniku bety, ani wsłuchiwać się w swoj organizm ;-) jaki zarodek bedą Ci podawać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja lekarka sugerowała, że transfer bedzie 1,2 lub 3.09 :-) cieszę sie ze będę pracować - nie będę tyle myślec o wyniku bety, ani wsłuchiwać się w swoj organizm ;-) jaki zarodek bedą Ci podawać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W ktorym to bedzie u ciebie dniu cyklu?

Bedzie podany pewnie najlepszy wiec.5AA... oby mi sie synus odmrozil. Lab bedzie decydowal. Mam 5aa × 2, 5ab i 5bb
 
W ktorym to bedzie u ciebie dniu cyklu?

Bedzie podany pewnie najlepszy wiec.5AA... oby mi sie synus odmrozil. Lab bedzie decydowal. Mam 5aa × 2, 5ab i 5bb

13,14,15 dc. Mam zamrożone zarodki 2 dniowe 4AA. zobaczymy czy bedą po rozmrożeniu hodowane do blastki czy podane jako 3 dniowe...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry