reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej! Jestem po kontroli przed crio, 3x1 estrofem i 10 dc endometrium 9,8. Transfer w sobotę 3 września, to bedzie 15dc. Gosiu wpisz mnie prosze :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To super endometrium, pewnie jeszcze urosnie. Ja dzisiaj 11 dc, jutro kontrola. Tez bym chciala transfer w sobote, bym sobie przez weekend odpoczela. Moze namowie lekarza ;)
 
reklama
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu
Przykro mi
 
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty :) ✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:

30:milagros-wizyta kontrolna przed crio
30:Sil_sb -wizyta przed stymulacja


31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
31:Zosia87 - betowanie
31:lile - wizyta kontrolna u gin
31:Zosia87- testowanie
31:AniaCh83-betowanie 3

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

1:luna15 - betowanie
3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
13:nieagatka - badanie prenatalne
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Katherina203 - transfer
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
reklama
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu
Bardzo mi przykro :( Trzymaj się!
 
Do góry