reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nika06, ale to po pierwszym podejściu zmieniłaś klinikę, że nie polecasz? Z tego co wiem, to rzadko kiedy za 1 razem się udaje i tak jest w każdej klinice.
In vitro zaczęłam w bocianie a w Novum byłam przed in vitro i tam sie nic nie działo. Nie odpowiadało mi tez to ze przez poł roku widziałam sie z moja panią dr jeden raz a słyszałam dwa razy. Kiedyś jak zadzwoniłam zeby umówić sie na konsultacje tel.to pani powiedziała ze dr ma dzis tylko godzinę na konsultacje i juz dla mnie nie ma miejsca wiec mam dzwonić w inny dzień. Szykowałam sie na inseminacje wiec potrzebowałam tej konsultacji. Czułam ze miesiąc za miesiącem mi ucieka dlatego poszliśmy do Bociana. W tej chwili jestem u dr Kowalskiej, dzwonię do niej bezpośrednio na kom albo pisze smsa ze cos mnie boli, czy mam jakieś wątpliwości. W ciagu poł roku w Bocianie miałam laparoskopię z hosteroskopią, maż miał zbadane nasienie( czego e Novum nie zlecili) i dwie próby in vitro.
Nie chce cię namawiać ani zrażać ale cenowo jest tez różańca. W Bocianie za pierwsze in vitro z dojazdami (500km w obie strony, kilka razy do pierwszego podejścia) 6800 zł a za drugie wyszło ze wszystkim około 7400zl. Wejdź na stronę Novum i zobacz ile tam kosztuje, bo z tego cos sie orientowałem to około 12000 zł ale to tez zależy od kilku czynników.
To jest tylko moje doświadczenie,
 
Dzień dobry
Dzis ide pierwszy dzień do pracy po l4, juz widzę to biurko pełne niespodzianek
Dobrze ze tylko dwa dni i weekend i mozna wdrażać sie powoli.
Życzę wszystkim miłego dnia
 
Trzymamy kciuki za wysoka bete bon sikance to oszukance
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :)
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

1:luna15 - betowanie


2:Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
 
reklama
Do góry