reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ale mi dzis nic sie niechce a mialam dzis w planie jechac jakos kurtke kupic na zime bo ta co mam to napewno nie zmieszcze sie w nia potem. A to wszystko przez ranne wc bo znowu zaczyna cos sie dziac bo byl brudny papier ale nilajwazniejsze ze nie krew. I tak wlasnie leze jeszcze w lozku i nie chce mi sie z niego wylazic. Ale czekam na obiad bo tesciowa miala przyniesc kartacze.
 
Dziewczyny ale mi dzis nic sie niechce a mialam dzis w planie jechac jakos kurtke kupic na zime bo ta co mam to napewno nie zmieszcze sie w nia potem. A to wszystko przez ranne wc bo znowu zaczyna cos sie dziac bo byl brudny papier ale nilajwazniejsze ze nie krew. I tak wlasnie leze jeszcze w lozku i nie chce mi sie z niego wylazic. Ale czekam na obiad bo tesciowa miala przyniesc kartacze.
Kochana leż i odpoczywaj. A to ze byli coś na papierze to nic nie znaczy. Ja tez tak miałam ze papier brudny a wkładka czysta. Wszystko jest dobrze :)
 
My z Hooope86 mamy dzieci w tym samym wieku .Punkcjie miałyśmy razem ale ja transfer 2 dniowej kropki a ona 5 dniowej i bete robimy razem .
Milej niedzieli jade na szoping mamusie ubrać.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny , dziękuję za wsparcie - jeście niezastąpione:happy: a więc... zajechaliśmy do kliniki w dobrych nastrojach - myślałam że mi pęcherz rozsadzi ale czekałam cierpliwie.. no i przyszła Pani embriolog, zaprosiła nas do gabinetu i oznajmiła że mamy już tylko jedną kropke:(:(zasmuciłam się strasznie ale byłam twarda... na dodatek powiedziała że w skali od 1-4 - nasza kropka ma 3 - z czego oczywiście 1 najlepsza - wtedy już myślałam nie wydusze z siebie ani słowa - ale oczywiście usłuszałam że 1 czasami nie dają rady - i zeby mieć nadzieję ... no cóż wyszliśmy na korytarz i jak nigdy - uwierzcie nigdy - bez słowa czekaliśmy na transfer.Przyszła pielęgniarka - poszłam się przebrac ,wyszłam na korytarz do M i ryczałam jakr bóbr - cały swetr miał mokry :errr:tak się rozkleiłam ...później był już transfrer- leżałam jakieś 20 min , patrząc w sufit i wciąż się modliłam - ogólnie klinike i lekarza i wogóle całą opieke oceniam bardzo pozytywnie a co będzie dalej - czas pokaże - jak myślicie kiedy mogę zrobić test??
 
Co do PGS to w mojej klinice nie kazdy może takie badania zrobić. Musiałam mieć od genetyka wskazanie do tego, ano właśnie dla tego, żeby nie było płacenia za "odpowednia" płeć.
 
reklama
Część dziewczyny. Przygotowuje się do criotransferu. Oczywißcie pisze do was bo jesteście najcenniejszym źródłem informacji. Mam kilka pytań....jak to u was wyglądało?? Czasowo... Znaczy tak: biorę od 2dc estrogen, po niedzieli w 12 dniu cyklu mam jechać na USG...i co dalej?? Od czego zależy kiedy jest cri?? Czy cos jeszcze bralyście? Np. Ovitrelle?
 
Do góry