reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Embriologu ma tez takie działanie jak pregnyl
nie pregnyl dziala tak na macice ze ona mysli ze juz jest w ciazy a embrioglu ponoc pomaga w tzw.przyklejeniu sie kropka ale czy ulatwia zagniezdzenie to roznie mowia ja miałam scraching pregnyl i embrioglu nacinanie otoczki przy crio zawsze jest nie wiem co mi pomogło ale moja pani dr. mówi ze wszystko zależy jak było przy pierwszym transferze czy masz skurcze czy nie czy beta była zero czy była powyżej 10 a potem spadła i jakie są przyczyny nniepłodności nie które można zastosować inne trzeba a są też takie które są zbędnym wydatkiem pieniędzy i nic nie wniosą wszystko zależy od lekarza czy embriologa i oczywiście Was mam nadzieje ze tym razem się uda będę trzymać kciuki :)
 
nie pregnyl dziala tak na macice ze ona mysli ze juz jest w ciazy a embrioglu ponoc pomaga w tzw.przyklejeniu sie kropka ale czy ulatwia zagniezdzenie to roznie mowia ja miałam scraching pregnyl i embrioglu nacinanie otoczki przy crio zawsze jest nie wiem co mi pomogło ale moja pani dr. mówi ze wszystko zależy jak było przy pierwszym transferze czy masz skurcze czy nie czy beta była zero czy była powyżej 10 a potem spadła i jakie są przyczyny nniepłodności nie które można zastosować inne trzeba a są też takie które są zbędnym wydatkiem pieniędzy i nic nie wniosą wszystko zależy od lekarza czy embriologa i oczywiście Was mam nadzieje ze tym razem się uda będę trzymać kciuki :)
U mnie niby sa słabe komórki chociaż ostatnio na 13 było 6 zapłodnionych i 4 rozwinęły sie prawidłowo, ale to to 3 dniowe i zastanawiam sie czy jak je teraz rozmrożą to czy musza je zaraz podać czy mogą poczekać do 5 dnia...
Wlasnie wracamy do domu i rozmyślam czy dwa czy jeden, niby dwa to większe szanse ale jesli sie teraz nie uda to zostaje mi jeszcze jeden . A ty rybka ile miałaś podane?
Powiem ci tak cicho, ze byłaś jedna z pierwszych osób które napisały do mnie zaraz po transferze i bardzo lubię pisać z tobą, ogólnie lubię to nasze forum i wszystkie dziewczyny oczywiście Zeby nie było ☺️ Chyba musze juz na dzis zakończyć pisanie, bo jak zacznę to nie moge skończyć.
Życzę wszystkim miłego i spokojnego wieczoru
 
UTROGESTAN - czy znacie taki lek?? On chyba jest w Pl wycofany, nie wiem dlaczego. Jest natomiast w Anglii, lekarz przepisał mi wczoraj 6 tabletek dziennie, a na ulotce napisane jest zeby przerwać zażywanie jesli istnieje prawdopodobieństwo ciazy, w ciazy jest zakazany... Nie wiem co mam robić teraz ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
UTROGESTAN - czy znacie taki lek?? On chyba jest w Pl wycofany, nie wiem dlaczego. Jest natomiast w Anglii, lekarz przepisał mi wczoraj 6 tabletek dziennie, a na ulotce napisane jest zeby przerwać zażywanie jesli istnieje prawdopodobieństwo ciazy, w ciazy jest zakazany... Nie wiem co mam robić teraz ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to nie jest progesteron? Bo poszukam na necie i właśnie pisze ze to progesteron. Ale ja go osobiście nie znam i Ci nie pomogę. Niestety :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to nie jest progesteron? Bo poszukam na necie i właśnie pisze ze to progesteron. Ale ja go osobiście nie znam i Ci nie pomogę. Niestety :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom


Tak , to progesteron, dlatego sie zadziwiały ze takie rzeczy sa napisane .
Lile, dzieki za linka, tego nie znalazłam wczesniej. Rzeczowo wytłumaczone, ze mozna zażywać i ze pomaga....
Moze skontaktuje sie jutro z dr Mrugaczem, lek był kiedyś w Pl to powinnien go znać ...
Na dodatek uważam, ze 6x dziennie to za duża dawka, jak myślicie? Chętnie bym o dwie minimum zmniejszyła. Tym bardziej, ze podobno często występują zaburzenia widzenia, senność i zawroty głowy i sie tyje. Ja i tak mam nadwagę, niskie ciśnienie , a teraz to juz w ogole spac bym mogła 20 godzin /dobę ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie niby sa słabe komórki chociaż ostatnio na 13 było 6 zapłodnionych i 4 rozwinęły sie prawidłowo, ale to to 3 dniowe i zastanawiam sie czy jak je teraz rozmrożą to czy musza je zaraz podać czy mogą poczekać do 5 dnia...
Wlasnie wracamy do domu i rozmyślam czy dwa czy jeden, niby dwa to większe szanse ale jesli sie teraz nie uda to zostaje mi jeszcze jeden . A ty rybka ile miałaś podane?
Powiem ci tak cicho, ze byłaś jedna z pierwszych osób które napisały do mnie zaraz po transferze i bardzo lubię pisać z tobą, ogólnie lubię to nasze forum i wszystkie dziewczyny oczywiście Zeby nie było ☺️ Chyba musze juz na dzis zakończyć pisanie, bo jak zacznę to nie moge skończyć.
Życzę wszystkim miłego i spokojnego wieczoru
Kochana za pierwszym razem miałam podane dwa 3 dniowe najlepszej klasy i nic nie wyszło teraz miałam jedna blastke 3BB i ona podzieliła się na dwie i mam bliźniaki ale to ponoc zdarza się 1 na 10000 czy jakoś tak w każdym bądź razie prawie nigdy no nie jest to prosta ciaza bo obarczone dość sporym ryzykiem i będę miała cc w 36 tc jak dotrwam jak nie to wcześniej i prowadzi mnie specjalista profesorek od takich ciaz ale u Ciebie będzie wszystko dobrze i będzie piękna ciaza ja trzymam kciuki potrójnie za każdą z dziewczyn i za Ciebie tez :);)
 
Do góry