reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

UTROGESTAN - czy znacie taki lek?? On chyba jest w Pl wycofany, nie wiem dlaczego. Jest natomiast w Anglii, lekarz przepisał mi wczoraj 6 tabletek dziennie, a na ulotce napisane jest zeby przerwać zażywanie jesli istnieje prawdopodobieństwo ciazy, w ciazy jest zakazany... Nie wiem co mam robić teraz ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Stosowalam go po pierwszym podejściu, progesteron, jakis miesiąc temu moja koleżanka go stosowala wiec nic nie wiem o wycofaniu
 
reklama
Nika u nas nie ma żadnego medycznego problemu ja przy stymulacji wychodowalam 15 jajeczka z czego 8 było zapłodnionych bo się nadawało dwa mi podali i dwa dotrwały do 5 dnia i zamrozili mi je w 6 dniu i jeden z nich mi podali teraz i została ze mną i jedna mi jeszcze została a co z nią to nie wiem
 
UTROGESTAN - czy znacie taki lek?? On chyba jest w Pl wycofany, nie wiem dlaczego. Jest natomiast w Anglii, lekarz przepisał mi wczoraj 6 tabletek dziennie, a na ulotce napisane jest zeby przerwać zażywanie jesli istnieje prawdopodobieństwo ciazy, w ciazy jest zakazany... Nie wiem co mam robić teraz ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też zjadam dowcipnie 6 tabletek dziennie progesteronu. Pierwsze 5 dni spałam po 16 h potem przeszło. ...
Nazwy leku nie znam.
 
Kochana za pierwszym razem miałam podane dwa 3 dniowe najlepszej klasy i nic nie wyszło teraz miałam jedna blastke 3BB i ona podzieliła się na dwie i mam bliźniaki ale to ponoc zdarza się 1 na 10000 czy jakoś tak w każdym bądź razie prawie nigdy no nie jest to prosta ciaza bo obarczone dość sporym ryzykiem i będę miała cc w 36 tc jak dotrwam jak nie to wcześniej i prowadzi mnie specjalista profesorek od takich ciaz ale u Ciebie będzie wszystko dobrze i będzie piękna ciaza ja trzymam kciuki potrójnie za każdą z dziewczyn i za Ciebie tez :);)
Ja Wam tez bardzo kibicuję
Dobrej nocy
 
reklama
Hej to bedziemy w piatek obie odbieraly nasze kropki:) bede trzymac kciuki za ciebie:)
Najgorzej ze ja sobote i niedziele do pracy na popołudniu. .. Wiec nie dam rady sie relaksowac z kropkiem za duzo... Potem jeszcze na dodatek tez nocki... Normalny tryb pracy mam w planach ciagnac az do testu, potem po pozytywnym oczywiscie wyniku[emoji6] bede brac wolne na nocki... Bo mysle o tym zeby do serduszkowego usg pochodzic jeszcze do pracy... Dopiero wtedy na l4...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Na to wygląda:) też będę trzymać kciuki za nas obie :) ale nie wiem sama,ja po pierwszej nieudanej próbie mówię sobie że jak się uda to się uda a jak nie to trudno.Mam tylko nadzieję że beta da odpowiedź czarno na białym że albo się udało albo nie bo nie chciałabym przechodzić ponownie tego samego co w czerwcu przy pierwszym podejściu kiedy beta była niska i źle rosła i zakończyła się ciąża biochemiczna a ja przez 2 tyg wkrecalam sobie najgorsze rzeczy o ciąży pozamacicznej itd :/ teraz bym chciała mieć wynik pewny na tak lub na nie od razu :) tylko tyle chce :)
 
Do góry