reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie daje mi spokoju niski progesteron.
2/3 dzień cyklu ja miałam 1.03 ng/ml
W kolejnym jakimś badaniu mam 3.01 ng/ml
Przy lutinusie w 7 dpt miałam 12

Estradiol 137.10 pg/ml

........
Czy to moze byc przyczyna niemożności zajścia w ciąże?

Dlaczego nie próbowali lekarze wyrównać tego progesteronu najpierw a pózniej invitro...
Tyle pytań sie we mnie narodziło ze chyba pójdę do lekarza i niech mi to wyłoży jak kawę na ławę




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przed leczeniem przed stymulacja w 2dc moj progesteron wynosil 0.2
 
reklama
nawet jak 2 dni nie wezmiesz to nic sie nie stanie. organizm to magazynuje, u mnie po tygodniu bez tabletek tsh nawet nie drgnelo.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przyznaję, że to też mi przeszło przez myśl, żeby dwie tabletki podzielić albo dwie pominąć :) Badanie zrobię za tydzień, wynik będzie tego samego dnia i wtedy zdecyduję.
Jak było na proteście w Krakowie? Warszawa zrobiła na mnie mega wrażenie.
 
Zalezy jeszcze jakie ma wyniki, bo nie tylko tsh jest wazne, ale tez ft4.
Ja osobiscie bym sie bala nie brac 2 dni tabletek.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnie TSH - 1,6. Ft3 i Ft4 miałam w normie. Z tarczycą też było ok, zaczęłam brać euthyrox, bo miałam TSH 2,4 i przed stymulacją lekarz postanowił, że je obniżymy.
 
Przyznaję, że to też mi przeszło przez myśl, żeby dwie tabletki podzielić albo dwie pominąć :) Badanie zrobię za tydzień, wynik będzie tego samego dnia i wtedy zdecyduję.
Jak było na proteście w Krakowie? Warszawa zrobiła na mnie mega wrażenie.

była moc :-) straszny tłum, wlazłam na podest od latarni i darłam się z resztą - czuję gardło hehe.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatnie TSH - 1,6. Ft3 i Ft4 miałam w normie. Z tarczycą też było ok, zaczęłam brać euthyrox, bo miałam TSH 2,4 i przed stymulacją lekarz postanowił, że je obniżymy.
Ja mialam przed ciaza tsh 2,1 i lekarka kazala brac euthyrox. Bralam najpierw 25, potem 50, a teraz 75.
No tylko ze ja mam hashi i moze dlatego teraz coraz wieksze zapotrzebowanie na euthyrox.

Lekarz Ci mowil ze Ci odstawi euthyrox? Bo wydaje mi sie ze jak Ci juz dal to bedziesz cala ciaze brac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry